19.05
2026
W dniu 15.05.2026 zostały opublikowane wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Nauk Przyrodniczych „Świetlik”. Miło mi poinformować, że nasi uczniowie po raz kolejny odnieśli sukcesy. Nagroda główna to 1 miejsce, nagroda to 2 miejsce, a wyróżnienie to 3 miejsce.
Klasy 1:
1a – Piotr B. nagroda
1c -Mieszko S. nagroda
Olga S, Aleksandra W. wyróżnienie
klasy2:
2c – Adam M. wyróżnienie,
2d – Karolina M. wyróżnienie,
Klasy 3:
3a – Filip D. nagroda,
3b – Blanka W. wyróżnienie
3c – Stefania S. nagroda główna
3d – Nina S. Krzysztof W. wyróżnienie
Klasy 4:
4a – Michał B. wyróżnienie
Franciszek R. nagroda
4c – Antoni S. nagroda
4d – Pola S. wyróżnienie
Klasy 5:
5c – Jan F. wyróżnienie
5c – Paweł W. nagroda
Klasy 6:
6c – Zofia J. wyróżnienie
6e – Maria W. wyróżnienie
Wkrótce do szkoły zostaną przesłane nagrody i dyplomy.
Gratuluję wszystkim SUKCESÓW!
Krystyna Kwasigroch