Przełącza na kontrastową wersje strony
Przywraca rozmiar czcionki do domyślnej wartości Zwiększa rozmiar czcionki Zwiększa rozmiar czcionki
EnglishFrenchGermanItalianPolishSpanishUkrainian

Librus Rodzina

Strefa ucznia

Strefa rodzica

  • 24.11
    2021

    Wyniki konkursu plastycznego klas 1-3

    Biblioteka konkurs plastyczny

    Z ogromną radością przedstawiamy wyniki konkursu plastycznego klas 1-3 pt. „Ilustracja do wybranej baśni Andersena, Perrault, braci Grimm”:

    1. miejsce: Maria Ciesielska kl. 1d – ilustracja do baśni „Calineczka”,

    2. miejsce: Weronika Czuba kl. 2b – ilustracja do baśni „Kot w butach”,

    2. miejsce: Michał Kapka kl. 1b – ilustracja do baśni„Brzydkie Kaczątko”,

    3. miejsce: Anna Sendecka kl. 2a – lustracja do baśni „Królowa Śniegu”.

    Wyróżnienia specjalne:

    – Lena Nowicka kl. 1b – ilustracja do baśni „Calineczka”,

    – Mikołaj Kot kl. 1c – ilustracja do baśni „Dziewczynka z zapałkami”,

    – Alicja Krysa kl. 1d – ilustracja do baśni „Roszpunka”,

    – Ewa Michalska kl. 2d – ilustracja do baśni „Czerwony Kapturek”,

    – Sofiia Krainia kl. 3c – ilustracja do baśni „Królowa Śniegu”,

    – Mateusz Boroń kl. 3f – ilustracja do baśni „Trzy małe świnki”.

    Wyróżnienia przyznane przez panie bibliotekarki:

    – Kajetan Motyka kl.1a – ilustracja do baśni „Trzy Świnki”,

    – Maksymilian Pietruszewski kl. 1a – ilustracja do baśni „Królowa Śniegu”,

    – Maksymilian Berenc kl. 1b – ilustracja do baśni „Trzy małe Świnki”,

    – Martyna Pierzchała kl. 1b – ilustracja do baśni „Dziewczynka z zapałkami”,

    – Antoni Majcherek kl. 1c – ilustracja do baśni „Czerwony Kapturek”,

    – Julia Damjan kl. 1d – ilustracja do baśni „Calineczka”,

    – Karolina Kosińska kl. 1d – ilustracja do baśni „Kopciuszek”,

    – Karolina Bilska kl. 1e – ilustracja do baśni „Kot w butach”,

    – Ksawery Adam Kaleta kl. 1e – ilustracja do baśni„ Brzydkie kaczątko”,

    – Maja Kozłowska kl. 1e – ilustracja do baśni „Kot w butach”,

    – Anna Szumigaj kl. 1e – ilustracja do baśni „Kopciuszek”,

    – Karolina Tomczak kl. 1e – ilustracja do baśni „Trzy Świnki”,

    – Zofia Jerzyna kl. 2c – ilustracja do baśni „Królewna Śnieżka”,

    – Łukasz Kodymowski kl. 2c – ilustracja do baśni „Dzielny ołowiany Żołnierzyk”,

    – Maria Wiśniewska kl. 2c – ilustracja do baśni„ Mała Syrenka”,

    – Malwina Kozera kl. 2d – ilustracja do baśni „Calineczka”,

    – Szymon Wachowski kl. 2d – ilustracja do baśni „Słowik”,

    – Jakub Tatarzycki kl. 3f – ilustracja do baśni „Trzy małe Świnki”,

    – Krzysztof Świrk kl. 3f – ilustracja do baśni „Brzydkie kaczątko”,

    – Adam Wróblewski kl. 3f – ilustracja do baśni „Dziewczynka z zapałkami”.

    Serdecznie gratulujemy i laureatom i wyróżnionym oraz dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w naszym konkursie 😍❤😍

    Zapraszamy na wystawę pokonkursową do biblioteki, która będzie eksponowana do dnia 3 grudnia (piątek).

    Adriana Grochala-Kopeć