Przełącza na kontrastową wersje strony
Przywraca rozmiar czcionki do domyślnej wartości Zwiększa rozmiar czcionki Zwiększa rozmiar czcionki
EnglishFrenchGermanItalianPolishSpanishUkrainian

Librus Rodzina

Strefa ucznia

Strefa rodzica

 • 16.12
  2022

  Świąteczny Koncert „Kolędujemy z Aniołami dla UNICEF”

  Klub Szkół UNICEF działający w naszej szkole zorganizował Świąteczny Koncert „Kolędujemy z Aniołami dla UNICEF” w wykonaniu uczniów z klas 1a, 2a, 2c, 2d, 3d, 3e. Po występie zaproszeni goście wzięli udział w pierwszym w historii szkoły charytatywnym „Jarmarku Orlińskiego”.

  Odwiedzając nasz jarmark wszyscy obecni mogli zakupić świąteczne smakołyki oraz ozdoby wykonane przez rodziców, dzieci wraz z wychowawczyniami świetlic. Każdy uczestnik mógł zamienić się w Anioła, który wyciągnął swą pomocną dłoń do żyjących w niedostatku dzieci. W tym roku nasze serca skierowane były ku potrzebującym w Rogu Afryki. Cały dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na cele UNICEF.

  To wspaniałe wydarzenie oraz podniosła uroczystość dowiodły,  że wspólnie pod skrzydłami Orlińskiego po raz kolejny rozkwitnęło dobro, które wywoła uśmiech na twarzach najbardziej potrzebujących.

  Serdecznie dziękuję całemu zespołowi UNICEF za ogrom serca oraz poświęcony czas.

  Wspaniale jest znów móc tworzyć projekty w gronie tylu zdolnych i chętnych do pracy nauczycieli. Dziękuję również wszystkim rodzicom za niesamowite wsparcie oraz bardzo owocną współpracę.

  Joanna Kowalewska – koordynator Klubu Szkół UNICEF