Przełącza na kontrastową wersje strony
Przywraca rozmiar czcionki do domyślnej wartości Zwiększa rozmiar czcionki Zwiększa rozmiar czcionki
EnglishFrenchGermanItalianPolishSpanishUkrainian

Librus Rodzina

Strefa ucznia

Strefa rodzica

Konsultacje dla rodziców 12-16 grudnia 2022

Lp.Nazwisko i imięDzieńGodzinaGabinet
1Aszkiełowicz Małgorzatapiątek13.40-14.4027
2Barsznica-Kalinowska Renatawtorek17.00-18.0072
3Bednarkiewicz Marcinpiątek16.00-17.0029
4Bejmowicz Justynaśroda16.00-17.00A-05
5Bielak Małgorzatawtorek16.00-17.0023
6Brzozowski Bartoszponiedziałek16.40-17.4020
7Cichal Lidiaponiedziałek16.00-16.30S-4
8Dicuk Barbaraponiedziałek16.30-17.3041
9Dominik Joannaśroda17.00-18.0068
10Dudziak Magdalenawtorek16.00-17.009
11Durlak Mariuszponiedziałek16.00-17.00E02
12Dzierżanowska-Słowik Annaponiedziałek16.00-17.0064
13Fingas Karolinaśroda16.00-17.00E01
14Furmanek-Jankowska Polaśroda16.15-17.1551
15Gorazdowska Adelawtorek16.15-16.45E01
16Gorzelak Annaczwartek16.00-17.00A-01
17Góra Martynaponiedziałek12.30-13.3072a
18Graczyk Joannaśroda16.15-17.1554
19Gronostaj-Kwiecińska Jolantawtorek16.30-17.307
20Gumienna Małgorzatawtorek15.15-16.1569
21Hamberger Remigiuszwtorek15.30-16.3027
22Holzhausen Bernardaponiedziałek17.00-18.0051
23Iwańska Annawtorek17.00-18.0050
24Jakubowska Aleksandraśroda16.00-17.0031
25Jakubowski Ryszardczwartek16.00-17.00E-02
26Jasiak Urszulaśroda16.00-17.0068
27Jeziorek Elżbietaśroda17.00-18.00A-01
28Kapuśniak Monikawtorek17.00-18.0048
29Kireńczuk Mateuszwtorek15.30-16.3026
30Kopertowska Nataliaśroda16.30-17.3040
31Kowalewska Joannaczwartek9.00-10.0049
32Krzemień Robertwtorek16.00-17.0016
33Kulak Tomaszśroda16.00-17.0070
34Kurek Małgorzataponiedziałek17.00-18.00D2
35Kuśmierek Paulinaponiedziałek16.00-17.0062
36Kwasigroch Krystynaczwartek16.00-17.00A-O2
37Lech Arletaczwartek15.00-16.00S-1
38Ledóchowska-Muszyńska Miladawtorek17.00-18.00S-5
39Lenart Renatawtorek16.00-17.0063
40Lewicka Magdalenaśroda15.00-16.00S-2
41Ligocka Agnieszkawtorek16.30-17.3066
42Łabudek Liliannaczwartek16.00-17.0025
43Maciak Annawtorek15.00-16.0020a
44Maciaszek-Klimczyk Joannaczwartek15.45-16.4565
45Marciniec Monikaśroda16.00-17.0020a
46Markowska Alinaczwartek16.30-17.3050
47Masłyka Agnieszkaśroda16.30-17.30S3
48Maśluszczak Lucynaponiedziałek17.00-18.0039
49Mazurkiewicz Pawełwtorek15.30-16.3028
50Metelica Małgorzatawtorek16.00-17.0014
51Misiewicz Wojciechponiedziałek15.30-16.3026
52Mroczek Dorotaponiedziałek17.00-18.0054
53Mudrak Małgorzataczwartek17.00-18.00A-06
54Nadolna Monikawtorek16:30-17.306
55Niedziela Małgorzatawtorek16.00-17.0024
56Nowicka-Sójka Dagmaraczwartek16.00-17.0014
57Nowosielska Annaponiedziałek17.00-18.0033a
58Nych Magdalenaponiedziałek16.00-17.0049
59Olechnowicz Annaponiedziałek16.00-17.00D3
60Olenderek Dorotawtorek17.00 – 18.00A-2
61Palica Marekczwartek16.00-17.009
62Pawlina Monikaśroda16.30-17.00E-02
63Pędzich Justynawtorek17.00-18.0049
64Pietruszewska Joanna19 grudnia – poniedziałek15.30-16.3021
65Podsiadło Ewaponiedziałek16.15-17.1540
66Puszczewicz Annawtorek16.00-17.0070
67Rajskitel Danutaponiedziałek15.30-16.0024
68Rakoczy Ewawtorek15.00-16.0015
69Rejek Barbaraśroda16.15-17.15S1
70Reshetar Nataliyaczwartek16.00-17.0020a
71Rodak Alinaczwartek15.00-16.0019
72Rotte Barbaraczwartek16.00-17.002
73Rudnik Katarzynaponiedziałek16.00-17.0011
74Rydlik Aleksandrawtorek16.00-17.0010
75Sienkiewicz Teresaponiedziałek16.00-17.0066
76Skibin Dorotaponiedziałek16.00-17.0034
77Skonieczna Aleksandrapiątek15.30-16.3025
78Skotnicka Jolantawtorek16.00-17.0035
79Sosulska Renataponiedziałek16.00-17.0049
80Stefańska Marzenawtorek15.30-16.3020
81Strojec Jakubśroda15.30-16.3025
82Suwała Annaponiedziałek16.00-17.0072
83Szczepanik Agnieszkawtorek16.00-17.0031
84Szewczyk Violettaponiedziałek16,00-17,0038
85Sztuba Magdalenawtorek16.00-17.00E-02
86Szymańska Aleksandraśroda12.30-13.30zuchówka
87Świergalska-Rybicka Karolinaponiedziałek16.00-17.007
88Świrska Dagmaraśroda16.15-17.157
89Tesmer Agnieszkaśroda16.00-17.0026
90Wachowicz Marcin, ks.środa16.00-17.0030
91Walkowiak Katarzynaponiedziałek17.00-18.0030
92Warchulska Aleksandrapiatek15.00-16.009
93Wasilewska Dorotaponiedziałek16.00-17.0072a
94Welc Sylwiaponiedziałek17.00-18.00S2
95Werkowska-Mazur Magdalenaśroda16.00-17.0026
96Wiechnik Jakub, ks.środa16.00-17.0030
97Wielgos Weronikawtorek14.35-15.35E-02
98Wojtowicz Katarzynawtorek16.00-17.0030
99Zahorska Karolinaponiedziałek16.00-17.0042
100Zasańska Agnieszkaponiedziałek16.30-17.3050
101Zdanowicz Agataponiedziałek16.00-17;00D2
102Zielińska-Motyka Karolinaczwartek15.00-16.0019
103Zwolińska Karolinawtorek16.00-17.0042
104Żyłajtys-Wrońska Majaśroda16.00-17.0011