Przełącza na kontrastową wersje strony
Przywraca rozmiar czcionki do domyślnej wartości Zwiększa rozmiar czcionki Zwiększa rozmiar czcionki
EnglishFrenchGermanItalianPolishSpanishUkrainian

Librus Rodzina

Strefa ucznia

Strefa rodzica

 • 21.11
  2022

  Konkurs plastyczny na Dzień Życzliwości – „Wrocławskie krasnale popierają Fairtrade”

  Krasnale Fairtrade

  W tym roku już po raz kolejny Wrocław świętuje Światowy Dzień Życzliwości. Tegoroczne obchody odbędą się pod hasłem: „Życzliwość ma moc”.  
  Fairtrade przyczynia się do tworzenia lepszego świata dla wszystkich i my możemy wspierać ten proces. Szkoła Podstawowa nr 118 we  Wrocławiu posiada certyfikat Szkoły Przyjaznej dla Sprawiedliwego Handlu, dlatego co roku społeczność  szkolna uczestniczy w wielu akcjach wspierających Fairtrade. 
  Zachęcamy społeczność SP 118 – uczniów, rodziców, nauczycieli i innych pracowników szkoły do zakupów produktów z logo Fairtrade, a  uczniów szkoły zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym: Wrocławskie krasnale popierają Fairtrade. Każdy może wziąć udział w konkursie, można wysłać dowolną ilość prac, ale prace muszą być zgodne z tematem. Prace mogą być wykonane dowolną techniką plastyczno-techniczną, w dowolnym formacie, przedstawiającą jednego lub kilku z wrocławskich krasnoludków – promującego wybrany produkt z logo Fair Tarde. Praca może  być indywidualna lub grupowa do 4 osób.

  Prace podpisane (imię, nazwisko, klasa) prosimy dostarczyć do 2 grudnia 2022 do p. Barbary Rejek do sali s.1

  Oddanie pracy do konkursu oznacza zgodę na udział w konkursie i wykorzystanie pracy na potrzeby konkursu i promocji szkoły. 

  Życzliwość ma moc – zmieńmy świat na lepszy!


  Drużyna Fairtrade SP118
  Barbara Rejek