• 27.04
    2023

IKO POLISH OPEN 2023 OSTRÓDA – Międzynarodowy Turniej Karate Kyokushin

IKO POLISH OPEN 2023 OSTRÓDA

W sobotę 15 kwietnia w Ostródzie odbył się IKO POLISH OPEN 2023 – Międzynarodowy Turniej Karate Kyokushin. Był to jeden z najliczniejszych turniejów Karate ostatnich lat. Wzięło w nim udział ponad 700 zawodników z 55 klubów karate z 7 państw.

Z ogromną radością informujemy, że Zosia Kużaj z klasy 2a startująca w konkurencji kumite dla początkujących zawodników, w kategorii GIRLS 8-9 y.o. – 25kg stanęła na najwyższym stopniu podium, zdobywajączłoty medal.

Warto dodać, że klub który reprezentuje Zosia, tj. Wrocławski Klub Karate Kyokushin – Agnieszka i Sylwester Sypień zdobył na tym mazurskim turnieju łącznie 40 medali (16 złotych, 14 srebrnych, 10 brązowe) i zajął w klasyfikacji drużynowej 1 miejsce.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.