Przełącza na kontrastową wersje strony
Przywraca rozmiar czcionki do domyślnej wartości Zwiększa rozmiar czcionki Zwiększa rozmiar czcionki
EnglishFrenchGermanItalianPolishSpanishUkrainian

Librus Rodzina

Strefa ucznia

Strefa rodzica

 • 23.11
  2021

  Dzień Życzliwości

  smile face

  21 listopada obchodziliśmy Dzień Życzliwości. Tegoroczne wrocławskie obchody Dnia Życzliwości odbywały się pod hasłem: “Uśmiech, podaj dalej”. Przyłączyliśmy się do tej akcji i wszyscy w ten dzień “podawaliśmy” sobie uśmiech;-) Na drzwiach szkolnych sal witały nas optymistyczne emotki zaprojektowane przez poszczególne klasy. Można było “zerwać” małą uśmiechniętą buźkę, aby przeczytać dobre słowo. Wielu uczniów świętowało również ten dzień przychodząc do szkoły w czymś żółtym – kolorem powszechnie kojarzonym ze śmiechem i radością.

  Podobnie jak poprzedni, rok 2021 upływa pod znakiem pandemii i ograniczeń z tym związanych. Przestrzeganie zaleceń epidemiologicznych w znacznym stopniu utrudnia kontakty międzyludzkie. Maseczki zasłaniające usta, utrzymywany dystans społeczny nie ułatwiają wymiany uśmiechów czy pozdrowień.

  Tym bardziej doceńmy szczery uśmiech i życzliwy gest. Pamiętajmy, że nawet niewielki uśmiech może wiele zmienić. Uśmiechajmy się więc do siebie – nie tylko w ten jeden listopadowy dzień;-)

  SU
  Anna Maciak