Przełącza na kontrastową wersje strony
Przywraca rozmiar czcionki do domyślnej wartości Zwiększa rozmiar czcionki Zwiększa rozmiar czcionki
EnglishFrenchGermanItalianPolishSpanishUkrainian

Librus Rodzina

Strefa ucznia

Strefa rodzica

 • 15.11
  2021

  Dzień Życzliwości i Tydzień Edukacji Globalnej – Uśmiech, podaj dalej!

  Uśmiech - podaj dalej

  W tym roku już po raz szesnasty Wrocław świętuje Światowy Dzień Życzliwości. Tegoroczne obchody odbędą się pod hasłem: „Uśmiech, podaj dalej”.  W dniach 15-21 listopada 2021 obchodzimy Tydzień Edukacji Globalnej. Hasło tegorocznego Tygodnia Edukacji Globalnej brzmi:  „To nasz wspólny świat. Działajmy razem.” 
  Fairtrade przyczynia się do tworzenia lepszego świata dla wszystkich i my możemy wspierać ten proces. Szkoła Podstawowa nr 118 we  Wrocławiu posiada certyfikat Szkoły Przyjaznej dla Sprawiedliwego Handlu, dlatego co roku społeczność  szkolna uczestniczy w wielu akcjach wspierających Fairtrade. 
  W Tygodniu Edukacji  Globalnej zapraszamy  społeczność SP 118 – uczniów, rodziców, nauczycieli i innych pracowników szkoły do zakupów produktów z logo Fairtrade, a  uczniów szkoły zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym: Wrocławskie krasnale popierają Fairtrade. Każdy może wziąć udział w konkursie, można wysłać dowolną ilość prac, dowolną techniką plastyczną, ale prace muszą być zgodne z tematem. Prace podpisane (imię, nazwisko, klasa) prosimy dostarczyć do końca  listopada 2021 do p. Barbary Rejek do Zuchówki.


     „To nasz wspólny świat. Działajmy razem.” „Uśmiech, podaj dalej!” Drużyna Fairtrade SP118
  Barbara Rejek