Przełącza na kontrastową wersje strony
Przywraca rozmiar czcionki do domyślnej wartości Zwiększa rozmiar czcionki Zwiększa rozmiar czcionki
EnglishGermanItalianPolishUkrainian

Librus Rodzina

Strefa ucznia

Strefa rodzica

 • 06.10
  2021

  Dzień chłopaka – atrakcje świetlicowe w klasach trzecich

  Dzień chłopaka - atrakcje świetlicowe w klasach trzecich

  30 września obchodziliśmy święto wszystkich Chłopców. Radosne święto stało się inspiracją wielu niebanalnych atrakcji o różnorodnej formie.

  Dzień Chłopaka w klasie 3A zaprojektowały najkreatywniejsze z kreatywnych, czyli Dziewczynki: od rozpoznawania marek samochodów, budowania z klocków, skocznych tańców na gazecie aż po zainspirowane kulturą ludową ludyczne zabawy na boisku. Sięganie do tradycji to jest moc i tę moc było widać w każdej zabawie.

  Uczniowie z klasy 3C dali się ponieść malarskiej fantazji z radosnym przymrużeniem oka, a także różnorodnym quizom. Radości i śmiechom nie było końca, bo o tę radość najbardziej chodzi.

  Klasa 3D hasała i hopsała integracyjnie. Wariacje z krzesłami, rodzinne „budowanie”, a w końcu fantazyjna podróż na Wyspę Niebieską, bo właśnie „fantazja jest od tego aby bawić się na całego”.

  Klasa 3F we współpracy z rodzicami zorganizowała turniej piłki nożnej. Spektakularny mecz poprzedzony został treningiem przeprowadzonym przez dwóch Panów – Rodziców. Dziękujemy trenerom za podzielenie się doświadczeniem, moc piłkarskich rad z pewnością przyda się w dalszych rozgrywkach. Najwytrwalszym zawodnikom kibicowały i sędziowały Dziewczynki.

  Anna Gorzelak