Librus Rodzina

Strefa ucznia

Strefa rodzica

  • 21.05
    2026

    Dzień bez telefonu – podejmijmy wyzwanie!

    Już 29 maja 2026 (piątek) w naszej szkole organizujemy „Dzień bez telefonu” dla uczniów klas 4–8 oraz nauczycieli. To świetna okazja, by choć na jeden dzień odłożyć telefon i postawić na rozmowy, relacje oraz bycie „tu i teraz”.

    Dlaczego warto podjąć wyzwanie?

    – więcej rozmów

    – lepsza koncentracja

    – odpoczynek od ekranów

    – czas na realne relacje

    29.05.2026 wybieramy realny świat!

    Podejmijmy wspólnie wyzwanie! 

    #DzieńBezTelefonu #OfflineMaMoc #TuITeraz

    Organizatorzy:
    Ewa Zyśk-Gorczyńska, Paulina Mielczarek