21.05
2026
Już 29 maja 2026 (piątek) w naszej szkole organizujemy „Dzień bez telefonu” dla uczniów klas 4–8 oraz nauczycieli. To świetna okazja, by choć na jeden dzień odłożyć telefon i postawić na rozmowy, relacje oraz bycie „tu i teraz”.
Dlaczego warto podjąć wyzwanie?
– więcej rozmów
– lepsza koncentracja
– odpoczynek od ekranów
– czas na realne relacje
29.05.2026 wybieramy realny świat!
Podejmijmy wspólnie wyzwanie!
#DzieńBezTelefonu #OfflineMaMoc #TuITeraz
Organizatorzy:
Ewa Zyśk-Gorczyńska, Paulina Mielczarek
