27.05
2026
Dla każdego z nas 26 maja kojarzy się z ważnym świętem – Dniem Mamy.
Nasi uczniowie również poprzez różnorodne działania skierowali w stronę swoich mam wyrazy wdzięczności, podziękowania, życzenia oraz czułe gesty.
Wszystkim Mamom w imieniu naszych uczniów składamy najserdeczniejsze życzenia pełne ich miłości, uśmiechu i szacunku. Nasi uczniowie podczas zajęć podkreślali, że mama jest ich przyjaciółką i powierniczką w różnych sytuacjach.
Dziękujemy za miłość, troskę i wsparcie, które dajecie swoim pociechom każdego dnia.
Zespół nauczycieli klas 1-3
Krystyna Kwasigroch
Wszelkie zdjęcia zamieszczane na stronie są własnością Szkoły Podstawowej nr118 we Wrocławiu. Ich kopiowanie i wykorzystywanie bez zgody dyrekcji SP118 oraz rodziców dzieci znajdujących się na zdjęciach jest zabronione.