Strona główna Strefa rodzica Galeria Kontakt Księga gości Plan lekcji RODO

Światowy Dzień Ziemi - klasa 1d sprząta ziemię Kuźnik

Opublikowane: 2021-04-26 Światowy Dzień Ziemi - klasa 1d sprząta ziemię Kuźnik

Z okazji Światowego Dnia Ziemi uczniowie klasy 1d: Maja, Kornelia, Ewa, Maks, Karol i Pola z rodzicami, rodzeństwem i wychowawcą klasy w sobotę 24.04.2021 uczestniczyli w akcji proekologicznej zorganizowanej przez Ecosystem Wrocław - SPRZĄTAMY ZIEMIĘ KUŹNIK. Udało nam sie oczyścić okolicę lasku, wału Ślęzy i mostku torowego. Zebraliśmy mnóstwo śmieci, co pozwoli teraz wszystkim spacerującym na podziwianie pięknej okolicznej przyrody. Oczywiście nasze działania odbywały się z przestrzeganiem zasad bezpieczeństwa i reżimu sanitarnego.

Wszystkim, którzy poświęcili swój prywatny czas w imieniu własnym i pracowników Ecosystemu bardzo dziękuję i gratuluję takiej postawy proekologicznej.

                                                  Krystyna KwasigrochAdministratorem danych jest Szkoła Podstawowa nr 118 im. płk. pil. Bolesława Orlińskiego we Wrocławiu, ul. Bulwar Ikara 19, 54-130 Wrocław. Kontakt do naszego inspektora ochrony danych: Tomasz Grzybowski, inspektor@coreconsulting.pl lub CORE Consulting sp. z o.o., ul. Wyłom 16, 61-671 Poznań. Szczegółowe informacje o regułach przetwarzania danych związanych z prowadzoną korespondencją e-mail znajdzie Pan/Pani na www.sp118.pl.

Deklaracja dostępności


Raport o stanie zapewnienia dostępności podmiotu publicznego (pdf)

Menu


Szkoła partnerska w Indiach


Szkoły partnerskie w Anglii


St Joseph Catholic Primary School


St. Philip's Catholic Primary School


Bishop Milner Catholic College


THE WORD OF THE WEEK