Strona główna Strefa rodzica Galeria Kontakt Księga gości Plan lekcji RODO

Regulamin konkursu - gra planszowa Fairtrade

Opublikowane: 2021-04-20 Regulamin konkursu - gra planszowa Fairtrade

Cele konkursu:Głównym celem konkursu jest promocja idei Sprawiedliwego Handlu.

Równoważnym celem jest promocja idei gier planszowych jako ciekawego sposobu spędzania wolnego czasu w gronie rodziny i przyjaciół, rozwijającego nie tylko intelektualnie, ale również społecznie.

Zasady ogólne konkursu:

 

  1. Konkurs adresowany jest do uczniów klas 1-8 SP nr 118 we Wrocławiu.
  2. Konkurs polega na wykonaniu gry planszowej związanej z tematem Fairtrade. Gra może dotyczyć jednego zagadnienia Sprawiedliwego Handlu ( np.tylko o czekoladzie) lub może poruszać wiele aspektów Fairtrade.
  3. Praca może być wykonana dowolną techniką, w formie płaskiej, planszy, łatwej do udostępnienia w formie zdjęcia w czasie nauczania zdalnego.
  4. Jeden uczestnik może zgłosić dowolną ilość prac i proszony jest o przesłanie wyraźnego zdjęcia planszy gry i zasad gry do dnia 9 maja 2021 r. do p. Barbara Rejek na adres mailowy w teamsach: barrej6536@edu.wroclaw.pl  W tytule e- maila należy podać imię, nazwisko i klasę ucznia.
  5. Przesłanie pracy- gry planszowej jest równoważne z wyrażeniem zgody na udział w konkursie i wykorzystaniem jej do celów edukacyjnych i promocyjnych SP 118 we Wrocławiu.
  6.  Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na stronie szkoły 12 maja 2021 roku. Prace będę oceniane w różnych kategoriach wiekowych; Klasy 1-3, klasy 4-6, klasy 8-7.

Poniżej przedstawiona jest przykładowa gra o tematyce Fairtrade. Zapraszamy rodziny z naszej szkoły do gry.

https://www.fairtrade.org.pl/wp-content/uploads/2020/08/Gra_Ko%C5%82o-Sprawiedliwej-Czekolady.pdf

 Administratorem danych jest Szkoła Podstawowa nr 118 im. płk. pil. Bolesława Orlińskiego we Wrocławiu, ul. Bulwar Ikara 19, 54-130 Wrocław. Kontakt do naszego inspektora ochrony danych: Tomasz Grzybowski, inspektor@coreconsulting.pl lub CORE Consulting sp. z o.o., ul. Wyłom 16, 61-671 Poznań. Szczegółowe informacje o regułach przetwarzania danych związanych z prowadzoną korespondencją e-mail znajdzie Pan/Pani na www.sp118.pl.

Deklaracja dostępności


Raport o stanie zapewnienia dostępności podmiotu publicznego (pdf)

Menu


Szkoła partnerska w Indiach


Szkoły partnerskie w Anglii


St Joseph Catholic Primary School


St. Philip's Catholic Primary School


Bishop Milner Catholic College


THE WORD OF THE WEEK