Strona główna Strefa rodzica Galeria Kontakt Księga gości Plan lekcji RODO

Przyszła Wiosna, przyszła Wiosna uśmiechnięta i radosna…

Opublikowane: 2021-03-29 Przyszła Wiosna, przyszła Wiosna uśmiechnięta i radosna…

21.03.2020 obchodziliśmy Pierwszy Dzień Wiosny. Na zajęciach rozmawialiśmy o zwiastunach wiosny, tradycjach, takich jak Dzień Wagarowicza czy topienie Marzanny, stworzyliśmy piękne prace "Wiosenne kwiaty w wazonie", jak również rozmawialiśmy o innej nazwie tego dnia.

Już wiemy, że 21.03.2021 to Światowy Dzień Osób z Zespołem Downa inaczej nazywany Dniem Kolorowych Skarpetek. Dzieciom zostały przedstawione podstawowe informacje dotyczące tej choroby, dzięki czemu zostały uwrażliwione na choroby, potrzeby, a nawet pomoc innym. Na znak jedności i tolerancji, tego dnia każdy z nas chodził w dwóch innych skarpetkach.

Agnieszka MasłykaAdministratorem danych jest Szkoła Podstawowa nr 118 im. płk. pil. Bolesława Orlińskiego we Wrocławiu, ul. Bulwar Ikara 19, 54-130 Wrocław. Kontakt do naszego inspektora ochrony danych: Tomasz Grzybowski, inspektor@coreconsulting.pl lub CORE Consulting sp. z o.o., ul. Wyłom 16, 61-671 Poznań. Szczegółowe informacje o regułach przetwarzania danych związanych z prowadzoną korespondencją e-mail znajdzie Pan/Pani na www.sp118.pl.

Deklaracja dostępności


Raport o stanie zapewnienia dostępności podmiotu publicznego (pdf)

Menu


Szkoła partnerska w Indiach


Szkoły partnerskie w Anglii


St Joseph Catholic Primary School


St. Philip's Catholic Primary School


Bishop Milner Catholic College


THE WORD OF THE WEEK