Strona główna Strefa rodzica Galeria Kontakt Księga gości Plan lekcji RODO

"Konkurs Taneczny" klas 2-8

Opublikowane: 2020-10-29

Poszukujemy talentów tanecznych w naszej szkole! Jeżeli potrafisz tańczyć i chciałbyś podzielić się swoim talentem z nami, zapraszamy do udziału w Konkursie Tanecznym klas 2-8 "You can dance" , który odbędzie się w tym roku, drogą internetową .

Do wygrania atrakcyjne nagrody i sława w całej szkole!!!!

Chętnych uczniów prosimy o przesłanie drogą mailową do 20 listopada 2020 nagranych własnych występów tanecznych ( tym razem tylko soliści) do koordynatorów konkursu p. Barbary Rejek – przedstawiciela ZESPOŁU DS. ROZPOZNAWANIA I WSPIERANIA UZDOLNIEŃ w SP 118 brejek@sp118.pl oraz  nauczycieli muzyki  pani Sary Nestorowicz snestorowicz@sp118.pl oraz p. Pawła Mazurkiewicza

pmazurkiewicz@sp118.plAdministratorem danych jest Szkoła Podstawowa nr 118 im. płk. pil. Bolesława Orlińskiego we Wrocławiu, ul. Bulwar Ikara 19, 54-130 Wrocław. Kontakt do naszego inspektora ochrony danych: Tomasz Grzybowski, inspektor@coreconsulting.pl lub CORE Consulting sp. z o.o., ul. Wyłom 16, 61-671 Poznań. Szczegółowe informacje o regułach przetwarzania danych związanych z prowadzoną korespondencją e-mail znajdzie Pan/Pani na www.sp118.pl.

Menu

 


Szkoła partnerska w Indiach


Szkoły partnerskie w Anglii: