Strona główna Strefa rodzica Galeria Kontakt Księga gości Plan lekcji RODO

Kiermasz Bożonarodzeniowy z Fundacją Piotrusia Pana

Opublikowane: 2019-12-16 Kiermasz Bożonarodzeniowy z Fundacją Piotrusia Pana

Jak co roku, w połowie grudnia, w naszej szkole odbył się Kiermasz bożonarodzeniowy "Piernikowy Zawrót Głowy z Fundacją Piotrusia Pana", w którym uczestniczyli uczniowie klas 1-5 zwani "Największym gronem Małych Wolontariuszy". Podczas całego tygodnia szkoła pachniała wspaniałymi pierniczkami, a dzieci wraz z rodzicami zaangażowali się w pomoc na rzecz podopiecznych Fundacji Piotrusia Pana.

Wszystkim uczniom, ich rodzicom, nauczycielom oraz pracownikom szkoły bardzo dziękujemy za pomoc i zaangażowanie w kiermaszu.

Agnieszka Masłyka - koordynator Fundacji Piotrusia PanaAdministratorem danych jest Szkoła Podstawowa nr 118 im. płk. pil. Bolesława Orlińskiego we Wrocławiu, ul. Bulwar Ikara 19, 54-130 Wrocław. Kontakt do naszego inspektora ochrony danych: Tomasz Grzybowski, inspektor@coreconsulting.pl lub CORE Consulting sp. z o.o., ul. Wyłom 16, 61-671 Poznań. Szczegółowe informacje o regułach przetwarzania danych związanych z prowadzoną korespondencją e-mail znajdzie Pan/Pani na www.sp118.pl.

Deklaracja dostępności


Raport o stanie zapewnienia dostępności podmiotu publicznego (pdf)

Menu


Szkoła partnerska w Indiach


Szkoły partnerskie w Anglii


St Joseph Catholic Primary School


St. Philip's Catholic Primary School


Bishop Milner Catholic College


THE WORD OF THE WEEK