Strona główna Strefa rodzica Galeria Kontakt Księga gości Plan lekcji RODO

Darmowy dostęp do lektur w ramach Empik Go

Opublikowane: 2020-12-14 Darmowy dostęp do lektur w ramach Empik Go

Drodzy Czytelnicy!

Empik postanowił nagrodzić szkoły zaangażowane w  tegorocznej, trudnej z uwagi na warunki spowodowane covidem, edycji akcji  "1000 powodów, by czytać".  Nasza szkolna biblioteka, jako jedna z ponad pół tysiąca placówek, zmobilizowała lokalną społeczność do walki o 10 000 książek i czytniki e-booków. Niestety nie udało się nam wygrać, ale walczyliśmy dzielnie. W związku z tym otrzymaliśmy nagrodę w formie darmowego dostępu do lektur szkolnych.

Z kodem: LEKTURY60 można skorzystać za darmo z 60 dni dostępu do lektur w aplikacji Empik Go. To bardzo proste – przekaż kod rodzicom, opiekunom uczniów, a także nauczycielom (instrukcja w załączniku). Kod można aktywować do 31.12.2020 r. W załączonej instrukcji jest błąd, gdyż napisane jest o 30 dniowym dostępie, a w liście od Empiku mowa jest o 60-cio dniowym dostępie. Próbujemy tę sytuację wyjaśnić w korespondencji z Empikiem.

Pozdrawiamy,
nauczyciele-bibliotekarzeAdministratorem danych jest Szkoła Podstawowa nr 118 im. płk. pil. Bolesława Orlińskiego we Wrocławiu, ul. Bulwar Ikara 19, 54-130 Wrocław. Kontakt do naszego inspektora ochrony danych: Tomasz Grzybowski, inspektor@coreconsulting.pl lub CORE Consulting sp. z o.o., ul. Wyłom 16, 61-671 Poznań. Szczegółowe informacje o regułach przetwarzania danych związanych z prowadzoną korespondencją e-mail znajdzie Pan/Pani na www.sp118.pl.

Menu

 


Szkoła partnerska w Indiach


Szkoły partnerskie w Anglii: