Strona główna Strefa rodzica Galeria Kontakt Księga gości Plan lekcji RODO

Zwroty zaległych podręczników do biblioteki

Opublikowane: 2018-06-21 Zwroty zaległych podręczników do biblioteki

W roku szkolnym 2017/2018 biblioteka szkolna wypożyczyła uczniom ogółem 8280 podręczników oraz ok. 4000 ćwiczeń.

Było to dla nas ogromne wyzwanie organizacyjne i logistyczne. Zadanie to powróciło do nas na koniec roku szkolnego, gdyż musiałyśmy odebrać tylko od uczniów 8280 podręczników i sprawdzić ich stan techniczny oraz umieścić na regałach w magazynie.

Niestety nie wszyscy uczniowie rozliczyli się z nami w ustalonym terminie. Nie otrzymałyśmy jeszcze około 30 podręczników, które przez uczniów zostały zagubione lub zniszczone! Niektórzy Rodzice zamówili te książki w wydawnictwie/księgarni i wciąż czekają, aż podręczniki przyjdą do nich pocztą. W przypadku dokonania wpłaty za podręcznik (a dotyczy to tylko klas 2 i 3 z wyjątkiem języków obcych) prosimy o dostarczenie potwierdzenia dokonania wpłaty.

W związku z tym w czasie wakacji zapraszamy do sekretariatu szkolnego, by rozliczyć się z podręczników swoich dzieci! Prosimy, wtedy włożyć do oddawanego podręcznika karteczkę z informacją za kogo dokonany jest zwrot!

Nauczyciele-bibliotekarzeAdministratorem danych osobowych jest Szkoła Podstawowa nr 118 im.płk.pil.B.Orlińskiego we Wrocławiu, ul. Bulwar Ikara 19. Kontakt do inspektora ochrony danych osobowych: inspektor@coreconsulting.pl lub CORE Consulting sp. z o.o. , ul. Z. Krasińskiego 16, 60-830 Poznań.

Menu

 


Szkoła partnerska w Indiach


Szkoły partnerskie w Anglii: