Strona główna Strefa rodzica Galeria Kontakt Księga gości Plan lekcji RODO

Znamy już wyniki XI Międzynarodowego Konkursu Ekologicznego „Sekretne życie zwierzaków domowych”

Opublikowane: 2018-04-11 Znamy już wyniki XI Międzynarodowego Konkursu Ekologicznego  „Sekretne życie zwierzaków domowych”

 Zapraszamy laureatów i opiekunów na uroczystą galę rozdania nagród i dyplomów.

  • 19 kwietnia 2018  godz. 10.00 - finał z uroczystym wręczeniem uczniom dyplomów i nagród  w Szkole Podstawowej nr 118 przy ul. Bulwar Ikara 19 we Wrocławiu.
  • Zaproszenia dla laureatów i nauczycieli zostaną wysłane do szkół faxem lub mailem.

Poniżej zamieszczamy listę laureatów wszystkich kategorii konkursowych w porządku alfabetycznym. 

Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom!

 

KATEGORIA  nr 1  „Z pamiętnika mojego pupila”

Uczniowie klas IV-VII

Balasińska Magdalena

Bąk Wiktoria

Chauhan Manan

Emerych Katarzyna

Gangardiwala Fatema

Lewandowska Maja

Mielnik Katerina

Miszczenko Wiktoria

Pacula Anastazja

Paszkiewicz Ewa

Szostak Iga

 

KATEGORIA  nr 2 „Zostań animagiem!”

Uczniowie klas IV-VII

Antoniuk Wita

Bednar Andrzej

Cui Julia

Jasztal Elżbieta

Krzysztoń Mikołaj

Niżańska Pola

Sathaliya Alefiya

Sługocki Tomasz

Terczyński Tymon

Traczyk Diana Sergiwna

Yakuta Bhatia

 

KATEGORIA  nr 3 „Mój pupil w obiektywie”

Uczniowie klas 0-III

Durski Wojciech

Florek Krzysztof

Heni Modhiya

Król Patrycja

Marmina Armusm

Motyl Gabriela

Rogowska Julia

Tatarczyk Alicja

Wróblewska Halszka

 

KATEGORIA  nr 3 „Mój pupil w obiektywie”

Uczniowie klas IV-VII

Bator Dorota

Boczar Maks

Bosy Weronika

Ciszek Katarzyna

Dobrucka Alicja

Gohl Wojciech

Grzybowska Maja

Misztal Maja

Piszczek Julia

Pukas Mikołaj

Woźny Kaja

Zawolotnia Lila

 

KATEGORIA  nr 4 „Do serca przytul…”

Uczniowie klas 0-III

Bacilenko Maria

Białka Adrianna

Bilińska Weronika

Bogacka Mira

Faustyniak Jan

Howaniec Grzegorz

Kanior Joanna

Kharodawala Taher

Mubaraka Tukiwala

 

 

 

KATEGORIA  nr 4 „Do serca przytul…”

Uczniowie klas IV-VII

Bachlaj Natalia

Balasińska Magdalena

Forszewski Bartłomiej

Jaworiwcbka Natalia

Kościukiewicz Marta

Machałek Jakub

Miałkowska-Mopsik Wiktoria

Pokotiło Irina

Strużyk Karolina

Szczygieł Weronika

Zgierska Wiktoria

 

KATEGORIA  nr 5 „Umiem cię rozbawić”

Uczniowie klas IV-VII

Butanowicz Alicja

Nieńko Ilja

Pazdan Roch

Poprawa Zofia

Stusik Marek

Tierentiew Michajło

Waleński Tomasz

Zubal Anton

 

KATEGORIA  nr 6 „Kadr z bajki”

Uczniowie klas 0-III

Gemra Michał

Kujawska Iga

Stadnicka Maja

Wiśniewska Małgorzata

Gwóźdź Martyna

Liasz Jarosław

Malesza Bartosz

Mirosznicienko Michajło

Młodawska Zofia

Nosjenko Anastazia

Pahadwala Jujer

Popiełkiewicz Lidia

Skowron Zofia

Sobieralska Oliwia

Uzun Sofia

Woglaj Iwan

Zainab Zhabuawala


 

Do zobaczenia na uroczystości rozdania nagród!

 Organizatorzy

 

 

 

 

 



Administratorem danych osobowych jest Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 118 im.płk.pil.B.Orlińskiego we Wrocławiu, ul. Bulwar Ikara 19. Kontakt do inspektora ochrony danych: Tomasz Gorczycki tel.: + 48 882 714 413 adres email: tomasz.gorczycki@coreconsulting.pl

Menu

 


Szkoła partnerska w Indiach


Szkoły partnerskie w Anglii: