Strona główna Strefa rodzica Galeria Kontakt Księga gości Plan lekcji RODO

Zapraszamy do udziału w tegorocznej akcji UNICEF „Wszystkie kolory świata”

Opublikowane: 2019-01-24 Zapraszamy do udziału w tegorocznej akcji UNICEF „Wszystkie kolory świata”

Szanowni Państwo, drodzy Uczniowie, w tym roku w ramach przynależności do Klubu Szkół UNICEF nasza szkoła włączyła się do akcji: WSZYSTKIE KOLORY ŚWIATA.

Mamy zaszczyt zaprosić wszystkich Uczniów do udziału w tym wyjątkowym przedsięwzięciu, które polega na uszyciu laleczki szmacianki przedstawiającej dziecko z dowolnego kraju świata oraz przygotowanie dowolnej słodkości nawiązującej do wybranego kraju świata (przyprawy, kolorystyka, kształt, produkty...). Szablon oraz akt urodzenia laleczki można odbierać w salach 1, 2, 6, 48,49,50,72a.

Uczniowie mogą szyć lale i przygotowywać słodkości samodzielnie, z koleżanką lub kolegą, bądź przy wsparciu rodzeństwa, rodziców, dziadków… 

Udział w akcji połączony jest z II edycją konkursu o tytuł „Najbardziej Zaangażowanej Społecznie Klasy”. Klasa, która wykona po jednej lalce z każdego kontynentu oraz przygotuje minimum po jednym rodzaju słodkości nawiązujących do każdego z kontynentów weźmie udział w konkursie.

 

W lutym w czasie szkolnego TYGODNIA WSZYSTKICH KOLORÓW ŚWIATA (trwającego od 12.02-15.02)- lalki i słodkości zostaną wystawione na sprzedaż, a cały dochód z akcji będzie przekazany na zakup szczepionek ratujących życie dzieci.

Gotowe lalki należy dostarczyć do szkoły do 11.02.2019r. do sal 1, 2, 6, 48,49,50,72a.

Słodkości należy dostarczać w dniach 11.02-12.02.2019 do sal 1, 2, 6, 48,49,50,72a.

 

Serdecznie zapraszamy do aktywnego udziału w akcji!

Klub Szkół UNICEF

 Administratorem danych osobowych jest Szkoła Podstawowa nr 118 im.płk.pil.B.Orlińskiego we Wrocławiu, ul. Bulwar Ikara 19. Kontakt do inspektora ochrony danych osobowych: inspektor@coreconsulting.pl lub CORE Consulting sp. z o.o. , ul. Z. Krasińskiego 16, 60-830 Poznań.

Menu

 


Szkoła partnerska w Indiach


Szkoły partnerskie w Anglii: