Strona główna Strefa rodzica Galeria Kontakt Księga gości Plan lekcji RODO

Wyniki ogólnopolskich konkursów GALILEO 2020.

Opublikowane: 2020-04-27 Wyniki ogólnopolskich konkursów GALILEO 2020.

Miło nam poinformować o sukcesach naszych uczniów w ogólnopolskich konkursach GALILEO 2020 z biologii, geografii, przyrody organizowanych przez Centrum Edukacji Szkolnej, przeprowadzonych w dniach 2-6 marca 2020 roku wśród uczniów szkół podstawowych.

 

Ogólnopolski konkurs GALILEO 2020 z biologii

 

Klasa 5

Dyplom laureata, nagrodę książkową (miejsce od 2 do 5) otrzymali:

Martyna Leder 5 miejsce

Adrianna Grodź 5 miejsce

 

Dyplom laureata (miejsce od 6 do 10) otrzymali:

Natalia Cywka , Marta Stegnerska , Hanna Rzeźniczak , Daniel Skarbek, Bartosz Brzeziński, Marta Mruczek , Magdalena Korzeniewska, Natalia Kozłowska.

 

Dyplom wyróżnienia (miejsca od 11 do 15) otrzymali:

Małgorzata Pacula, Kalina Kostecka, Marcelina Klisowska, Iga Benda, Natalia Błażuk, Szymon Jakób, Mateusz Treliński, Krzysztof Uss, Wiktor Konopka, Jagoda Stemplewska.

 

Klasa 6

Grawerowany dyplom laureata, nagrodę książkową (miejsce 1) otrzymali:

Karolina Goździaszek, Jakub Socha, Izabela Rzatkiewicz, Wiktoria Brzezińska, Emilia Rotko, Hanna Siudzińska,  Bartosz Godzwon.

 

Dyplom laureata, nagrodę książkową (miejsce od 2 do 5) otrzymali:

Aleksandra Duńska, Aleksandra Seniuk, Małgorzata Golema, Tomasz Króliński, Marcin Kaczmarek, Mikołaj Chowaniec, Maja Wieczorek, Hubert Szymański, Karolina Smagała Bartosz Maślany, Maja Faleńska, Karolina Pacholska, Igor Olejnik,  Witold Zacharkiewicz, Paulina Adamus, Szymon Markiewicz, Natalia Barnaś, Alicja Korolczuk, Artur Raczkowski, Jan Kałuża, Elwira Radziwońska ,Gabriela Rotko, Magdalena Godzieszka, Karolina Bartyna, Gabriela Olszowa, Lena Kaczmarek.

 

Dyplom laureata ( miejsce od 6 do 10 ) otrzymali:

Paulina Gębicka, Maria Zawadzka,  Hanna Jarek, Alicja Zabiegała Aleksander Howley, Filip Rojewski, Jakub Jaśkiewicz, Milena Musiał, Jakub Dmitruk, Joanna Zaworska, Bartosz Bessert, Tymoteusz Szewczyk, Michał Mikulski, Patryk Świtek, Julia Szczapińska, Emilia Pastuszka, Oliwia Kosmalska, Olivia Wielgus, Emilia Wójcikowska.

 

Dyplom wyróżnienia ( miejsca od 11 do 15 ) otrzymali:

Kamil Łazarski, Zuzanna Kaczmarek,  Rafał Bogdański-Bodych, Daniel Drażba, Milena Ulman, Agata Łysek,  Ewa Komorowska, Sofia Nesova.

 

Ogólnopolski konkurs GALILEO 2020 z geografii

Klasa 5

Dyplom wyróżnienia (miejsca od 11 do 15) otrzymali:

Martyna Leder, Krzysztof Uss.

 

Klasa 6

Dyplom laureata (miejsce od 6 do 10) otrzymała:

Gabriela Olszowa

Dyplom wyróżnienia (miejsca od 11 do 15) otrzymali:

Hanna Siudzińska, Maja Wieczorek, Jakub Jaśkiewicz, Aleksander Howley,  Emilia Rotko, Aleksandra Seniuk, Karolina Smagała, Artur Raczkowski.

 

Klasa 7

Dyplom wyróżnienia (miejsca od 11 do 15) otrzymał:

Jan Noculak

 

Ogólnopolski konkurs GALILEO 2020 z przyrody

Klasa 4

Dyplom wyróżnienia ( miejsca od 11 do 15) otrzymał:

Michał Maciołka

 

Dyplomy uznania (miejsca od 16 miejsca) utrzymują pozostali uczestnicy konkursów z biologii, chemii, geografii, przyrody.

 

Nagrody książkowe i dyplomy zostaną wręczone po przesłaniu przez organizatora konkursu i naszym powrocie do szkoły.

 

Nauczyciele wpiszą uczniom biorącym udział w konkursie punkty ze sprawowania i oceny z danego przedmiotu.

 

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom osiągniętych wyników.

Bogumiła Hucaluk-Pacek, Renata Lenart, Magdalena Krawczyk



Administratorem danych jest Szkoła Podstawowa nr 118 im. płk. pil. Bolesława Orlińskiego we Wrocławiu, ul. Bulwar Ikara 19, 54-130 Wrocław. Kontakt do naszego inspektora ochrony danych: Tomasz Grzybowski, inspektor@coreconsulting.pl lub CORE Consulting sp. z o.o., ul. Wyłom 16, 61-671 Poznań. Szczegółowe informacje o regułach przetwarzania danych związanych z prowadzoną korespondencją e-mail znajdzie Pan/Pani na www.sp118.pl.

Menu

 


Szkoła partnerska w Indiach


Szkoły partnerskie w Anglii: