Strona główna Strefa rodzica Galeria Kontakt Księga gości Plan lekcji RODO

Wyniki konkursu literackiego "Wrocław i jego krasnale"

Opublikowane: 2017-12-03 Wyniki konkursu literackiego

21 listopada w Dniu Życzliwości, podczas Balu Krasnali, zostały ogłoszone wyniki konkursu literackiego "Wrocław i jego krasnale". Oto lista laureatów:

Miejsce 1 - w kategorii Wiersz własny: Hanna Rzeźniczak - 3b

Miejsce 1 - w kategorii korekty wierszy:  Natalia Kisiecka - 1e

Miejsce 2 -  Hanna Konewka 3a

Miejsce 3 -  Katarzyna Skotny 1a  oraz  Aniela Wnukiewicz 2b

Wyróżnienia : Marcelina Górecka 3a, Nikola Olszowy 3b,Liwia Jankowska 2c, Bohdan Hrynko 3h.

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie dziękuję za udział i twórczość na temat naszego cudownego miasta Wrocławia. Laureatom gratuluję! Przesłane  prace na konkurs znajdą się w szkolnej książce o Wrocławiu, której wydanie przewiduję w 2 semestrze tego roku szkolnego.

Przy okazji wszystkich rodziców i uczniów naszej szkoły zapraszam do pozostania w duchu życzliwości i pomocy przez cały grudzień! Zachęcam do udziału we wszelkich akcjach charytatywnych, mających miejsce w Sp 118 w ramach pomocy przedświątecznej dla potrzebujących rodzin.

Chętnych do przyłączenia się do akcji Szlachetna Paczka, proszę  o maila na adres brejek@sp118.pl Zbiórka rzeczy na ten cel potrwa do piątku 8 grudnia 2017.

Każdy z nas może stać się wrocławskim krasnalem Życzliwkiem lub Pomagajkiem!!! 

Z wrocławskim duchem miłości Wroclove - Barbara RejekAdministratorem danych osobowych jest Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 118 im.płk.pil.B.Orlińskiego we Wrocławiu, ul. Bulwar Ikara 19. Kontakt do inspektora ochrony danych: Tomasz Gorczycki tel.: + 48 882 714 413 adres email: tomasz.gorczycki@coreconsulting.pl

Menu

 


Szkoła partnerska w Indiach


Szkoły partnerskie w Anglii: