Strona główna Strefa rodzica Pracownicy Galeria Kontakt Księga gości Plan lekcji

Wrocławskie Kolędowanie na Rynku

Opublikowane: 2017-12-17 Wrocławskie Kolędowanie na Rynku

14 grudnia 2017 Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele  reprezentowali  SP nr 118 we Wrocławskim Kolędowaniu przy Choince. Nasza szkoła wystąpiła na Rynku na  specjalne  zaproszenie prezydenta miasta Wrocławia  oraz Wrocławskiego Centrum Rozwoju Społecznego.

Był naprawdę "magiczny" czas. Z wielkim ukłonem i Wdzięcznością dziękuję wszystkim małym i dużym Gwiazdom. Myślę, że Wrocław, a  szczególnie nasza szkoła może  być  dumna z posiadania  z tylu uzdolnionych muzycznie uczniów. Dziękuję Wszystkim zaangażowanym w tę akcję i pamiętajmy słowa patrona naszej szkoły:

To był przywilej, a przede wszystkim wielka  Radość rozpocząć okres świąt razem z innymi mieszkańcami  Wrocławia podczas uroczystego Kolędowania na naszym magicznym Rynku. Myślę, że udało nam się zatrzymać  trochę w  czasie, dać „odpoczynek strudzonemu i spokój duszy” przez nasze  wspólne świąteczne muzykowanie, przez dźwięki miłości, bo przecież taka jest muzyka, a  tym bardziej muzyka bożonarodzeniowa...
Niech to nasze wspólne kolędowanie dalej trwa...
"Boże Narodzenie to szczególny czas otwarcia na drugiego człowieka. Poświętuj Komuś Święta. Zajrzyj do sąsiadów, zaproś znajomych ,odwiedź babcię, usiądź z rodzicami i poświętuj! Kto wie, może będzie to najpiękniejszy prezent, jaki zrobisz i otrzymasz w te Święta?"
Niech w te święta gra muzyka miłości w naszym mieście i naszych sercach. Z wrocławską nutką i Wdzięcznością wszystkim tego nam życzę. Z poważaniem i świątecznym uśmiechem i graniem.
Barbara Rejek​​​​​​​​​​​​Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies.

Uprzejmie informujemy, że używamy plików cookies. Korzystając z naszych stron wyrażasz zgodę na ich użycie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej szczegółów na stronie.

Menu

 


Szkoła partnerska w Indiach


Szkoły partnerskie w Anglii: