Strona główna Strefa rodzica Galeria Kontakt Księga gości Plan lekcji RODO

Wrocławski Festiwal Krasnoludków

Opublikowane: 2019-09-06 Wrocławski Festiwal Krasnoludków

W  ten weekend we  Wrocławiu odbędzie się Wrocławski Festiwal Krasnoludków. Jest to świetna zabawa i edukacja dla dzieci, ale i nie  tylko. I z pewnością jest to dobry sposób na rozpoczęcie  nowego roku szkolnego, bo właśnie takiego roku: twórczego, odkrywczego, niezwykłego i dobrego, jak nasze wrocławskie skrzaty, życzymy uczniom, rodzicom i pracownikom  naszej szkoły.

Na  dobry początek serdecznie zapraszamy również  do lektury wierszy i opowiadań wrocławskich: 'Wyjątkowe wrocławskie krasnale", napisanych przez uczniów naszej szkoły z okazji jubileuszu 25-lecia jej istnienia. W  tomiku znalazły się prace wyróżnione w konkursie "Mistrz Pióra 2019".  Uczestnikom i laureatom konkursu jeszcze  raz mocno gratulujemy, a  chętnych przeczytaniem  tych nadzwyczajnych opowieści prosimy o kontakt  z panią Barbara Rejek. (brejek@ sp118.plhttps://pik.wroclaw.pl/wroclawski-festiwal-krasnoludkow/

Wszystkim życzymy miłej wrocławskiej przygody i  wyjątkowego roku szkolnego 2019/2020!

        Zespół ds. rozpoznawania, promowania i wspierania rozwoju uzdolnień 

Barbara RejekAdministratorem danych jest Szkoła Podstawowa nr 118 im. płk. pil. Bolesława Orlińskiego we Wrocławiu, ul. Bulwar Ikara 19, 54-130 Wrocław. Kontakt do naszego inspektora ochrony danych: Tomasz Grzybowski, inspektor@coreconsulting.pl lub CORE Consulting sp. z o.o., ul. Wyłom 16, 61-671 Poznań. Szczegółowe informacje o regułach przetwarzania danych związanych z prowadzoną korespondencją e-mail znajdzie Pan/Pani na www.sp118.pl.

Menu

 


Szkoła partnerska w Indiach


Szkoły partnerskie w Anglii: