Strona główna Strefa rodzica Galeria Kontakt Księga gości Plan lekcji RODO

Uwaga uczniowie klas 2-6 !

Opublikowane: 2018-09-17 Uwaga uczniowie klas 2-6 !

Poszukujemy nowych talentów muzycznych w naszej szkole! Poszukujemy talentów w dwóch kategoriach – Śpiewu i Gry na instrumentach.

Jeżeli grasz na jakimś instrumencie lub pięknie śpiewasz – zapraszamy do udziału w trzeciej edycji konkursu  Idol SP nr 118, który odbędzie się w ostatnim tygodniu października 2018.

Do wygrania atrakcyjne nagrody i sława w całej szkole!!!! W  tym roku, ze względu na obchody 100-letniej rocznicy odzyskania  Niepodległości przez Polskę, konkurs  będzie  miał charakter patriotyczny. Chętnych do udziału w przesłuchaniach prosimy o przygotowanie utworu związanego z tematyką konkursu.

Zapraszamy na przesłuchania w poniedziałki na 1 lekcji:

Klasy 2 i 3 – 8 października, godz.8.00 zuchówka

Klasy 4-6  – 1 października, godz.8.00 zuchówka

Chętnych uczniów prosimy o przyniesienie własnych instrumentów i wcześniejsze przesłanie podkładów muzycznych do wychowawców klas.

Wcześniejsze zgłoszenia i podkłady  prosimy kierować do koordynatora konkursu p. Barbary Rejek (zespół ds.rozpoznawania i wspierania uzdolnień w SP 118) brejek@sp118.pp. Sary Nestorowicz – nauczyciela muzyki klas 1-6. spradella@sp118.pl

 

               Z muzycznym poważaniem i uśmiechem:

                             Barbara Rejek i Sara NestorowiczAdministratorem danych osobowych jest Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 118 im.płk.pil.B.Orlińskiego we Wrocławiu, ul. Bulwar Ikara 19. Kontakt do inspektora ochrony danych: Tomasz Gorczycki tel.: + 48 882 714 413 adres email: tomasz.gorczycki@coreconsulting.pl

Menu

 


Szkoła partnerska w Indiach


Szkoły partnerskie w Anglii: