Strona główna Strefa rodzica Galeria Kontakt Księga gości Plan lekcji RODO

Upiecz pierniczki - pomóż dzieciom przetrwać zimę

Opublikowane: 2017-12-04 Upiecz pierniczki - pomóż dzieciom przetrwać zimę

 

Upiecz pierniczki - pomóż dzieciom przetrwać zimę

 

Weź udział w konkursie o tytuł „Najbardziej zaangażowanej społecznie klasy”

oraz akcji Rodzinne Domki z Piernika

 

Już po raz piąty mamy zaszczyt zaprosić wszystkich Nauczycieli, Uczniów, Rodziców, Dziadków do wspólnej akcji naszej szkoły i Funduszu Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci. Do akcji może włączyć się każdy. Tegoroczne zadanie polegać będzie na upieczeniu pierniczków. Cały dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na pomoc dla dzieci z Syrii. Do akcji można włączyć się w następujący sposób:

  • UPIEC PIERNICZKI, które od 18.12 będzie można zakupić w holu szkoły i tym samym wesprzeć akcję UNICEF. Jednocześnie zapraszamy wszystkie klasy do udziału w konkursie o przechodni tytuł NAJBARDZIEJ ZAANGAŻOWANEJ SPOŁECZNIE KLASY. Trzy klas spośród oddziałów 0-3 oraz trzy klasy z oddziałów 4-6, które przekażą na akcję najwięcej pierników otrzymają certyfikaty: Najbardziej zaangażowanej społecznie klasy. Gotowe piernikowe przysmaki pięknie ozdobione należy przynieść do sali 49 i 50 (w godzinach pracy świetlicy) w terminie od 11 do 15.12.,
    Do pierniczków prosimy dołączyć karteczkę z podaną ilością oraz informacją z której są klasy.
  • Wziąć udział w akcji Rodzinne Domki z Piernika - Domki mogą  być dowolnych rozmiarów, wykonane i ozdobione w dowolny sposób. Można korzystać z gotowych elementów, małych pierniczków i dużych pierników. Każdy domek musi mieć podstawę, tak by można było go przenieść, a także musi być zapakowany w przeźroczysty celofan. Gotowe domki należy dostarczyć do szkoły do 18.12 (poniedziałek) do sali 43, 72a lub do grupy 0a. Wszystkie domki zostaną sprzedane na tegorocznym finale akcji UNICEF 20.12 o godzinie 16.30 (prawo pierwokupu będą mieli Autorzy domków). Na finale akcji każda z Rodzin otrzyma z rąk z Pani Dyrektor certyfikat Rodziny Zaangażowanej Społecznie.
  • ZAKUPIĆ PIERNICZKI I DOMKI PIERNIKOWE
    • pierniczki - od 18.12 w holu szkoły
    • domki – podczas finału akcji 20.12.2017r.

 

Jesteśmy pewni, że dzięki Waszym przepysznym wypiekom znów wspólnie sprawimy, że pod skrzydłami Orlińskiego rozkwitnie dobro.

Serdecznie zapraszamy do udziału i życzymy udanych kulinarnych przygód

Klub Szkół UNICEFAdministratorem danych osobowych jest Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 118 im.płk.pil.B.Orlińskiego we Wrocławiu, ul. Bulwar Ikara 19. Kontakt do inspektora ochrony danych: Tomasz Gorczycki tel.: + 48 882 714 413 adres email: tomasz.gorczycki@coreconsulting.pl

Menu

 


Szkoła partnerska w Indiach


Szkoły partnerskie w Anglii: