Strona główna Strefa rodzica Pracownicy Galeria Kontakt Księga gości Plan lekcji

TYDZIEŃ ERASMUS +

Opublikowane: 2018-03-18 TYDZIEŃ ERASMUS +

Tydzień  13 - 16 marca był dla naszej szkoły czasem szczególnym, ponieważ obchodziliśmy w tych dniach Tydzień Współpracy Międzynarodowej Erasmus+ oraz gościliśmy delegację nauczycieli ze szkoły partnerskiej z Anglii w składzie: pan dyrektor Mark Hinton, pani Emma Cresswell oraz pani Amie Bullock. 

Nasi goście wzięli udział w uroczystych apelach, licznych lekcjach otwartych, warsztatach, debacie z Samorządem Uczniowskim a także dyskusjach podsumowujących naszą współpracę w ramach projektu " Przez morze ku wartości i lepszej szkole" oraz planujących jej dalszy kształt. Goście uczestniczyli również w  konwersacjach z uczniami oraz przeprowadzili zajęcia dotyczące Królowej Elżbiety II.
Szczególnym wydrzeniem była viedokonferencja, podczas której goście oraz uczniowie naszej szkoły połączyli się internetowo ze szkołą partnerską i mogli zobaczyć się nawzajem na dużym ekranie oraz przeprowadzić rozmowę.
Wielką niespodzianką dla naszych gości były obchody Dnia Świętego Patryka, podczas  którego mogli przekonać się , jak obszerna jest wiedza naszych uczniów na temat Irlandii, jej kultury oraz patrona.
Goście wielokrotnie podkreślali, że są pod wrażeniem poziomu języka angielskego naszych uczniów, który pozwalał na rozmowy dzieci z gośćmi.  Chwalili również kulturę, otwartość  i życzliwość uczniów naszej szkoły, którą obserwowali zarówno podczas lekcji, jak i przerw.
Z żalem żegnaliśmy się z nauczycielami ze szkoły Św. Józefa. Z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie.
Anna Dzierżanowka-SłowikWażne: Strona wykorzystuje pliki cookies.

Uprzejmie informujemy, że używamy plików cookies. Korzystając z naszych stron wyrażasz zgodę na ich użycie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej szczegółów na stronie.

Menu

 


Szkoła partnerska w Indiach


Szkoły partnerskie w Anglii: