Strona główna Strefa rodzica Galeria Kontakt Księga gości Plan lekcji RODO

"Świętujemy 100 Rocznicę Odzyskania Niepodległości w świetlicach"

Opublikowane: 2018-11-19

W naszych świetlicach w ramach świętowania 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę oraz 100-lecia Lotnictwa Polskiego odbywało się wiele aktywności.

Uczyliśmy się o tym czym jest niepodległość i dlaczego jesteśmy wdzięczni tym, którzy o nią walczyli. Rozmawialiśmy również o ważnych postaciach bez których nie żylibyśmy teraz w wolnej Polsce. Tworzyliśmy również różnorodne dekoracje i  prace plastyczne, aby w naszych salach dominował świąteczny nastrój i polskie barwy narodowe.

W holu szkoły można było także odwiedzić stoisko z kotylionami i zakładkami wykonanymi na 100 Rocznicę Odzyskania Niepodległości, których sprzedaż wsparła Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci.

Dla klas 3 i 4 zostały zorganizowane konkursy na najpiękniejszy latawiec oraz na "Logo na 100-lecie Lotnictwa Polskiego" . Pojawiło się wiele interesujących prac.

W konkursie na najpiękniejszy latawiec przyznano miejsca:

I miejsce:  Nela 4a, Martyna 4a, Maria 4a

II miejsce: Gabriela 3a, Gabriela 4f, Natalia 4a, Emilia 4a, Piotr 4a

III miejsce: Oliwa 4f, Oskar 4f, Oskar 4e

Wyróżnienie: Alicja 4e

W konkursie "Logo na 100-lecie Lotnictwa Polskiego przyznano po 3 miejsca w dwóch kategoriach wiekowych.

I miejsce: Tymoteusz IIIa, Iga IVf

II miejsce: Sofia IIIa, Mateusz IVf

III miejsce: Franciszek IIIa, Martyna IVf

Wychowawcy świetlic klas 1-4Administratorem danych osobowych jest Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 118 im.płk.pil.B.Orlińskiego we Wrocławiu, ul. Bulwar Ikara 19. Kontakt do inspektora ochrony danych: Tomasz Gorczycki tel.: + 48 882 714 413 adres email: tomasz.gorczycki@coreconsulting.pl

Menu

 


Szkoła partnerska w Indiach


Szkoły partnerskie w Anglii: