Strona główna Strefa rodzica Galeria Kontakt Księga gości Plan lekcji RODO

Świąteczne przygotowania w świetlicach kl. 3

Opublikowane: 2019-01-02 Świąteczne przygotowania w świetlicach kl. 3

Przygotowania do świąt w świetlicach klas 3 były bardzo intensywne. Na początku grudnia klasa 3c wzięła udział w świątecznym etapie "Pocztówkowego zawrotu głowy" i wysłała własnoręcznie zrobione kartki do szkół w całej Polsce. 6 grudnia klasę 3b odwiedził Mikołaj. Klasa 3c, w tym dniu, uczestniczyła w zajęciach przy użyciu tabletów, gdzie dzieci ożywiały swoje choinki i mogły zagrać w pingwinkową grę. Wszystkie klasy w ten szczególny dzień otrzymały drobne upominki, ale także nowe gry i zabawki, z których mogą korzystać w świetlicy. Przed świętami dzieci z klasy 3a wzięły udział w kolędowaniu na wrocławskim rynku reprezentując szkołę. Klasa 3a i 3c wsparły także kiermasz "Piernikowy Zawrót Głowy" z którego całkowity zysk przekazywany jest na Fundację Piotrusia Pana. Dzieci wspólnie z Rodzicami przygotowały mnóstwo pięknie zapakowanych pierniczków i samodzielnie sprzedawały je na kiermaszu. Podczas okresu przedświątecznego przygotowywaliśmy także wiele różnych, ciekawych dekoracji, bombek oraz kartek.

Dla klas 3 i 4 zorganizowano również konkurs plastyczny na świąteczną kartkę bożonarodzeniową.

Wyniki konkursu klas 3:

I miejsce: Rozalia 3a, Zuzia 3c

II miejsce: Lena 3a, Liwia 3c

III miejsce: Jan 3a, Julia 3a, Tatiana 3c, Olek 3c

Wyróżnienia: kl. 3a - Sofia, Amelia, Oliwia, Weronika, Karina kl. 3c - Patryk, Mikołaj, Oliwia, Krystian, Igor, Gael, Amelia, Zosia, Lena.

 

Wychowawcy świetlic klas 3Administratorem danych osobowych jest Szkoła Podstawowa nr 118 im.płk.pil.B.Orlińskiego we Wrocławiu, ul. Bulwar Ikara 19. Kontakt do inspektora ochrony danych osobowych: inspektor@coreconsulting.pl lub CORE Consulting sp. z o.o. , ul. Z. Krasińskiego 16, 60-830 Poznań.

Menu

 


Szkoła partnerska w Indiach


Szkoły partnerskie w Anglii: