Strona główna Strefa rodzica Galeria Kontakt Księga gości Plan lekcji RODO

Spotkanie autorskie z panią Barbarą Rejek

Opublikowane: 2018-04-24 Spotkanie autorskie z panią Barbarą Rejek

W dniu 24 kwietnia z okazji Światowego Dnia Książki odbyło się spotkanie autorskie z Panią Barbarą Rejek, nauczycielką naszej szkoły, ale także autorką książki "Boćko". W spotkaniu wzięły udział wszystkie klasy II.

Po powitaniu uczestników spotkania autorka przedsatwiła książkę i jej głównego bohatera. Następnie  odbyły się  konkursy o Boćku i Polsce, które okazały sie nie takie proste, jak myślały nasze dzieci. W dalszej kolejności redaktorzy "Ikarka" zadali autorce książki "Boćko" kilka pytań. Pytania zadawała również publiczność.

Pod koniec spotkania nastąpiło roztrzygnięcie konkursu na najładniejszą zakładkę oraz zachęcenie dzieci do udziału w kolejnych konkursach literackich organizowanych przez panią Barbarę Rejek. Na zakończenie spotkania uczniowie otrzymali od pań bibliotekarek po słodkim cukierku oraz, co ważniejsze, mogli zakupić książkę "Boćko" i otrzymać dedykację autorki :)

Przy okazji przedstawiamy laueratów konkursu na najładniejszą zakładkę, którego organizatorem była Pani Basia Rejek:

I miejsce - Zosia Markiewicz kl. 2b,

II miejsce - Karina Królicka 2a,

III miejsce - Liwia Jankowska kl. 2c

Adriana Grochala-Kopeć,
Alina RodakAdministratorem danych osobowych jest Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 118 im.płk.pil.B.Orlińskiego we Wrocławiu, ul. Bulwar Ikara 19. Kontakt do inspektora ochrony danych: Tomasz Gorczycki tel.: + 48 882 714 413 adres email: tomasz.gorczycki@coreconsulting.pl

Menu

 


Szkoła partnerska w Indiach


Szkoły partnerskie w Anglii: