Strona główna Strefa rodzica Galeria Kontakt Księga gości Plan lekcji RODO

Projekt- "Jak żyć, by zdrowym być?"

Opublikowane: 2018-06-21 Projekt-


W roku szkolnym 2017/2018 klasa 3D  uczestniczyła w projekcie p. Elżbiety Dołęgi " Jak żyć, by zdrowym być?". Od września do czerwca uczniowie poznawali tajniki właściwych nawyków żywieniowych. Pod okiem Pani Elżbiety powstawały zawsze zdrowe dania, takie jak pierogi z truskawkami czy naleśniki z malinami. Na zajęciach uczniowie klasy 3d wypiekli również pierniki na kiermasz szkolny i babeczki na Dzień Matki.

Zakończenie zajęć odbyło się 20 czerwca w formie  pikniku, na który dzieci samodzielnie przygotowały letnie przekąski, wykorzystując wiedzę na temat zdrowego stylu życia. Serdecznie dziękujemy pani Eli za całoroczne zajęcia i zalecamy wszystkim prawidłowo się odżywiać podczas wakacji, a przede wszystkim polecamy dużo spacerów nad morzem i w górach!.

Z wakacyjnym uśmiechem Barbara Rejek

 Administratorem danych osobowych jest Szkoła Podstawowa nr 118 im.płk.pil.B.Orlińskiego we Wrocławiu, ul. Bulwar Ikara 19. Kontakt do inspektora ochrony danych osobowych: inspektor@coreconsulting.pl lub CORE Consulting sp. z o.o. , ul. Z. Krasińskiego 16, 60-830 Poznań.

Menu

 


Szkoła partnerska w Indiach


Szkoły partnerskie w Anglii: