Strona główna Strefa rodzica Galeria Kontakt Księga gości Plan lekcji RODO

Podsumowanie akcji "Dzień Kota 2020"

Opublikowane: 2020-03-04 Podsumowanie akcji

Z ogromną radością informuję, że w ramach akcji „Dzień Kota 2020” udało się zebrać... aż 81 kg karmy, w tym: 36,5 kg mokrej i 44,5 kg suchej. W zbiórce udział wzięło 92 uczniów naszej szkoły. Dzięki otrzymanemu wsparciu, brzuszki bezdomnych kotów z Jodłownika, podopiecznych Fundacji Mam Pomysł, będą zapełnione przez dłuższy czas :)

Wśród uczniów biorących udział w akcji zostały rozlosowane nagrody niespodzianki (w większej ilości niż wcześniej deklarowaliśmy).

Losowania zwycięskich nazwisk dokonali uczniowie: Julia z kl. 5e i Paweł z kl. 5b.

Nagrody wylosowali:

w klasach 1-3:
- Wojtek B. z kl. 2a,
- Ola K. i Sylwester R. z kl. 2d
- Inga D, i Zuzanna S. z kl. 3a
- Jakub G. z kl. 3c
- Jagoda F. z kl. 3e


w klasach 4-7:
- Nela B. z kl. 5a
- Artur O. z kl. 5b
- Jakub Sz. Z kl. 5f
- Tymon S. Z kl. 6a
- Lena W. z kl. 6b

Dodatkową nagrodę otrzymała Maja F. z kl. 6f, która jako pierwsza zgłosiła się do udziału w akcji, a także wcześniej w bieżącym roku szkolnym wsparła bezdomne koty.

Z całego serca serdecznie dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w akcji.

Adriana Grochala-Kopeć
nauczyciel-bibliotekarzAdministratorem danych jest Szkoła Podstawowa nr 118 im. płk. pil. Bolesława Orlińskiego we Wrocławiu, ul. Bulwar Ikara 19, 54-130 Wrocław. Kontakt do naszego inspektora ochrony danych: Tomasz Grzybowski, inspektor@coreconsulting.pl lub CORE Consulting sp. z o.o., ul. Wyłom 16, 61-671 Poznań. Szczegółowe informacje o regułach przetwarzania danych związanych z prowadzoną korespondencją e-mail znajdzie Pan/Pani na www.sp118.pl.

Menu

 


Szkoła partnerska w Indiach


Szkoły partnerskie w Anglii: