Strona główna Strefa rodzica Galeria Kontakt Księga gości Plan lekcji RODO

Paczka dla Rodaków na Kresach

Opublikowane: 2020-01-13 Paczka dla Rodaków na Kresach

Od wielu lat organizujemy zbiórkę świątecznych darów dla Polaków mieszkających za wschodnią granicą. Jest to nie tylko świąteczny upominek, ale również wyraz pamięci o tych, którzy nie z własnego wyboru muszą żyć na obcej ziemi.

Dziękujemy wszystkim Uczniom, Rodzicom i Opiekunom w zbiórce darów. Było ich naprawdę dużo, a wszystkie bogate nie tylko w artykuły spożywcze, ale też w rzeczy potrzebne do codziennego użytku i dla dzieci w wieku szkolnym

Zebrane upominki trafią do polskich wsi, szkół i parafii na Ukrainie, Wileńszczyźnie i w Mołdawii. Zawiozą je wolontariusze Akcji MOGIŁĘ PRADZIADA OCAL OD ZAPOMNIENIA.

                                   Dziękujemy wszystkim darczyńcom

                                      SAMORZĄD UCZNIOWSKIAdministratorem danych jest Szkoła Podstawowa nr 118 im. płk. pil. Bolesława Orlińskiego we Wrocławiu, ul. Bulwar Ikara 19, 54-130 Wrocław. Kontakt do naszego inspektora ochrony danych: Tomasz Grzybowski, inspektor@coreconsulting.pl lub CORE Consulting sp. z o.o., ul. Wyłom 16, 61-671 Poznań. Szczegółowe informacje o regułach przetwarzania danych związanych z prowadzoną korespondencją e-mail znajdzie Pan/Pani na www.sp118.pl.

Menu

 


Szkoła partnerska w Indiach


Szkoły partnerskie w Anglii: