Strona główna Strefa rodzica Pracownicy Galeria Kontakt Księga gości Plan lekcji

Organizacja pracy szkoły w dniach 26-28 marca 2012

Opublikowane: 2012-03-25

Uczniowie naszej szkoły uczęszczający na naukę religii uzyskują w trzech kolejnych dniach tj. 26, 27 i 28 marca 2012 zwolnienie z dwóch godzin zajęć szkolnych w celu odbycia rekolekcji  wielkopostnych.

Uczniowie klas I-III realizują trzy pierwsze godziny zajęć zgodnie z planem lekcyjnym. Około godziny  10.30  pod opieką wychowawcy wychodzą do kościoła. Nauka w  kościele odbywa się w  godz. 11.00-11.45. Po zakończonej nauce uczniowie pod opieką wychowawcy wracają do szkoły, a następnie idą do świetlicy lub są odbierani przez rodziców.
Uczniowie z klas I-III, którzy nie uczęszczają na lekcje religii od godziny 10.30 idą do biblioteki i przebywać będą pod opieką pań bibliotekarek.        

Uczniowie klas IV-VI mają cztery pierwsze lekcje zgodnie z planem. Na piątej godzinie lekcyjnej  spotykają się w określonych  salach i pod opieką wyznaczonego nauczyciela wychodzą do kościoła. Nauka w kościele odbywać się będzie w godz. 12.45-13.30.
Uczniowie klas IV-VI, którzy nie uczęszczają na lekcje religii po czwartej lekcji wracają do domu lub w przypadku braku zapewnienia im przez rodziców opieki przebywają w bibliotece.Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies.

Uprzejmie informujemy, że używamy plików cookies. Korzystając z naszych stron wyrażasz zgodę na ich użycie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej szczegółów na stronie.

Menu

 

Read about us in English


Szkoła partnerska w Indiach


Szkoły partnerskie w Anglii: