Strona główna Strefa rodzica Galeria Kontakt Księga gości Plan lekcji RODO

Od serca dla serca - słodycze zebrane, paczki spakowane i przekazane

Opublikowane: 2017-12-21 Od serca dla serca - słodycze zebrane, paczki spakowane i przekazane

W grudniu uczniowie klasy 6b zbierali w ramach swojej klasy słodycze dla dzieci z Rodzinnego Domu Dziecka Nr 13 na Maślicach. Obecnie w Rodzinnym Domu Dziecka mieszka 8 dzieci i 2 opiekunów. Zebrano dużą ilość różnych pysznych łakoci za co należą się podziękowania uczennicom i uczniom klasy 6b. Zbiórka słodyczy trwała do poniedziałku 18 grudnia. We wtorek 19 grudnia słodycze zostały podzielone na 8 paczek i spakowane.

W środę 20 grudnia czworo dzieci z klasy 6b pojechało pod opieką jednego z rodziców przekazać paczki dzieciom z Rodzinnego Domu Dziecka. Radość dzieci, które otrzymały paczki była bezcenna. Pani Dyrektor z Rodzinnego Domu Dziecka mówiła, że dzieci już nie mogły doczekać się „Mikołaja”. Warto kontynuować taką pomoc.

Rodzinnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia

życzy klasa 6b

wraz z wychowawczynią klasy Panią mgr Pauliną KuśmierekAdministratorem danych osobowych jest Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 118 im.płk.pil.B.Orlińskiego we Wrocławiu, ul. Bulwar Ikara 19. Kontakt do inspektora ochrony danych: Tomasz Gorczycki tel.: + 48 882 714 413 adres email: tomasz.gorczycki@coreconsulting.pl

Menu

 


Szkoła partnerska w Indiach


Szkoły partnerskie w Anglii: