Strona główna Strefa rodzica Galeria Kontakt Księga gości Plan lekcji RODO

konkurs plastyczny - „Portret mojego nauczyciela.

Opublikowane: 2020-10-13 konkurs plastyczny - „Portret mojego nauczyciela.

Mój nauczyciel”

Z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej w świetlicy szkolnej  ogłoszony został konkurs plastyczny pt: „Portret mojego nauczyciela". W konkursie brały udział dzieci z klas II I III. Ilość oraz jakość prac była zdumiewająca. 

Nasze świetliczaki pokazały, jak bardzo  doceniają i lubią swoje Panie. Każdy uczestnik konkursu włożył ogrom pracy oraz serca w wykonanie portretu swojej wychowawczyni. Jestem pod wielkim wrażeniem wszystkich prac, nie ma nic piękniejszego niż uznanie w oczach dziecka. 

Wszystkie prace  zgłoszone do konkursu zostały wyróżnione. Serdecznie dziękujemy za tak liczny udział w konkursie. A wszystkim Paniom uczącym w grupach gratuluje tak wspaniałych uczniów! 

 

 

Małgorzata KurekAdministratorem danych jest Szkoła Podstawowa nr 118 im. płk. pil. Bolesława Orlińskiego we Wrocławiu, ul. Bulwar Ikara 19, 54-130 Wrocław. Kontakt do naszego inspektora ochrony danych: Tomasz Grzybowski, inspektor@coreconsulting.pl lub CORE Consulting sp. z o.o., ul. Wyłom 16, 61-671 Poznań. Szczegółowe informacje o regułach przetwarzania danych związanych z prowadzoną korespondencją e-mail znajdzie Pan/Pani na www.sp118.pl.

Menu

 


Szkoła partnerska w Indiach


Szkoły partnerskie w Anglii: