Strona główna Strefa rodzica Galeria Kontakt Księga gości Plan lekcji RODO

Konkurs plastyczny dla klas 4-6 „Orzeł biały – nasza duma”

Opublikowane: 2017-12-21 Konkurs plastyczny dla klas 4-6 „Orzeł biały – nasza duma”

Szanowni Państwo,
Informujemy, że w 2018 roku przypada 100. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości. Dostrzegając potrzebę szczególnego uhonorowania tej niezwykle ważnej rocznicy, parlament uchwalił ustawę o Narodowych Obchodach Setnej Rocznicy Odzyskania Niepodległości Rzeczypospolitej Polskiej.
Senat RP zaprasza uczniów szkół dolnośląskich do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym “Orzeł Biały – nasza duma”. Jego tematem jest nasze godło narodowe. Uczestnicy będą przedstawiać jego wyobrażenie w dowolnej technice plastycznej. Konkurs, adresowany do uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych, ma zainteresować dzieci i młodzież znaczeniem symboli narodowych oraz upowszechnić wiedzę o godle, jako jednym z najważniejszych znaków polskiego państwa od początku jego dziejów do czasów obecnych. Zainteresowanych uczniów klas 4-6 proszę o dostarczenie prac do pani Barbara Rejek brejek@sp118.pl do końca stycznia.

Rodziców proszę o zapoznanie się z regulaminem konkursu.

Z poważaniem Barbara RejekAdministratorem danych osobowych jest Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 118 im.płk.pil.B.Orlińskiego we Wrocławiu, ul. Bulwar Ikara 19. Kontakt do inspektora ochrony danych: Tomasz Gorczycki tel.: + 48 882 714 413 adres email: tomasz.gorczycki@coreconsulting.pl

Menu

 


Szkoła partnerska w Indiach


Szkoły partnerskie w Anglii: