Strona główna Strefa rodzica Galeria Kontakt Księga gości Plan lekcji RODO

Konkurs muzyczny Idol 2020 - wyniki

Opublikowane: 2020-01-31 Konkurs muzyczny Idol 2020 - wyniki
W tym tygodniu w naszej szkole odbyła się 4 edycja konkursu muzycznego Idol SP 118 - 2020. Na scenie wystąpili uczniowie  klas 2- 7 przedstawiając wybraną piosenkę lub utwór muzyczny grany na instrumencie. Wydarzenie uświetniły również spiewy zwycięzców poprzednich edycji oraz  zespołu Krzykaśki - Junior, którego wszystkie członkinie brały udział w Idolu SP 118 w poprzednich latach. 
Uczestnikom konkursu gratulujemy odwagi i dziękujemy za podzielenie się swoim talentami.
Doceniamy Was wszystkich i jeszcze raz dziękujemy za rzetelne przygotowanie sie do występów. Trzymamy kciuki za Wasze dalsze sukcesy, nie tylko na naszej szkolnej scenie. Każdy z Was naprawdę ma Talent, gdyz poziom wystapień był naprawdę wysoki i jury miało bardzo trudne zadanie tego roku.Dla obecnych uczniów i nauczycieli  byliście inspiracją do rozwijania własnych zainteresowań i pasji muzycznych.
Oto laureaci konkursu, którym serdecznie gratulujemy i dziękujemy za zachwycające śpiewanie i granie dla nas!
Kategoria Śpiew - klasy 2-4
 Nagroda główna- Apolonia Żak
Wyróżnienie - Martyna Daniszewska
Kategoria Śpiew - klasy 5-7
Nagroda główna - Julia Kłokowska
Wyróżnienie - Jadwiga Jurecka
Kategoria Instrument
Nagroda główna - Martyna Czuchajewska
Wyróżnienie - Mateusz Fedorowski i Anna SemeniukAdministratorem danych jest Szkoła Podstawowa nr 118 im. płk. pil. Bolesława Orlińskiego we Wrocławiu, ul. Bulwar Ikara 19, 54-130 Wrocław. Kontakt do naszego inspektora ochrony danych: Tomasz Grzybowski, inspektor@coreconsulting.pl lub CORE Consulting sp. z o.o., ul. Wyłom 16, 61-671 Poznań. Szczegółowe informacje o regułach przetwarzania danych związanych z prowadzoną korespondencją e-mail znajdzie Pan/Pani na www.sp118.pl.

Menu

 


Szkoła partnerska w Indiach


Szkoły partnerskie w Anglii: