Strona główna Strefa rodzica Galeria Kontakt Księga gości Plan lekcji RODO

Konkurs Mistrz Pióra - Dzień Bociana Białego

Opublikowane: 2020-05-12 Konkurs Mistrz Pióra - Dzień Bociana Białego
Serdecznie dziękujemy za przesłanie prac do konkursu literackiego Mistrz Pióra 2020. Prace jury już się rozpoczęły.

Wszystkie nadesłane prace dotyczyły kategorii: temat dowolny. W związku z tym, że chcielibyśmy również poczytać opowieści o bocianach, gdyż pamiętajmy 31 maja obchodzimy Dzień Bociana Białego, przedłużamy konkurs
jeszcze o dwa tygodnie, czyli do 25 maja 2020. Czekamy na elektroniczne prace uczniów o bocianach. Może to być wiersz, opowiadanie - forma pracy dowolna. Książka może składać się również z samych rysunków przedstawiających bocianie opowieści.

Bocianie prace prosimy przesyłać do pani Barbary Rejek na adres: brejek@sp118.pl do 25 maja 2020. Serdecznie zachęcamy do udziału w konkursie.

Rozstrzygnięcie konkursu Mistrz Pióra w obu kategoriach odbędzie się podczas szkolnych internetowych obchodów Dnia Bociana Białego.
 
Zachęcamy również do wykonania Bociana Białego dowolną techniką plastyczną i wysłanie zdjęcia pracy do pani Rejek do 25 maja 2020. Nadesłane prace plastyczne znajdą się, za zgoda twórców, w szkolnym audiobooku 'Boćko i Żywkowo", którego nowe odcinki ciągle powstają .

Zapraszamy do bocianowych aktywności i śledzenia przygód Boćka na kanale YouTube. Ukazał się już 8 odcinek audiobooka "Boćko i Żywkowo".

Jeżeli nie znacie jeszcze tego audiobooka, zapraszamy do wysłuchania wcześniejszych odcinków.

Nauczyciele-bibliotekarze
Administratorem danych jest Szkoła Podstawowa nr 118 im. płk. pil. Bolesława Orlińskiego we Wrocławiu, ul. Bulwar Ikara 19, 54-130 Wrocław. Kontakt do naszego inspektora ochrony danych: Tomasz Grzybowski, inspektor@coreconsulting.pl lub CORE Consulting sp. z o.o., ul. Wyłom 16, 61-671 Poznań. Szczegółowe informacje o regułach przetwarzania danych związanych z prowadzoną korespondencją e-mail znajdzie Pan/Pani na www.sp118.pl.

Menu

 


Szkoła partnerska w Indiach


Szkoły partnerskie w Anglii: