Strona główna Strefa rodzica Galeria Kontakt Księga gości Plan lekcji RODO

Konkurs literacki dla klas 1-6 „Mistrz pióra”

Opublikowane: 2019-01-25 Konkurs literacki dla klas 1-6 „Mistrz pióra”

Rok szkolny 2018/2019 jest szczególny dla naszej szkoy. W listopadzie mieliśmy zaszczyt obchodzić 100-lecie Odzyskania Niepodległości przez Polskę oraz 100-lecie Lotnictwa Polskiego. 14 lutego 2019 będziemy świętowali 25 urodziny szkoły Orlińskiego. Zgodnie z tym co mówią słowa naszego szkolnego hymnu :

"Chcemy być wielcy,
w Kosmosie swój zostawić ślad,
Chcemy być dobrzy,
wzbogacić sobą świat."

Zapraszam uczniów klas 1-6 do udziału w wielkim konkursie literackim:

„Mistrz Pióra" i pozostawienia świadectwa swojego talentu na kartach książki (nagrodzone prace), która zostanie wydana w postaci e-booka w czerwcu 2019. Nagroda ufundowana zostanie przez Radę Rodziców.

 CELE KONKURSU:

- rozwijanie uzdolnień literackich

- kształtowanie postawy patriotycznej i zainteresowania środowiskiem lokalnym

- aktywny udział w obchodach 25-lecia SP 118 we Wrocławiu

REGULAMIN KONKURSU

Kategorie prac konkursowych oraz ilość kategorii dowolna.

1. Wrocław i jego krasnale.

2. Polska, moja ojczyzna.

3. Moje lotnicze osiedle.

Prace mogą być napisane prozą lub wierszem, opatrzone własnymi ilustracjami lub z pomocą kolegów, powinny być napisane pięknym językiem, bez błędów ortograficznych. Książki, w postaci e-book należy dostarczyć do p. Rejek, do końca lutego 2019, na adres mailowy brejek@sp118.pl. Ogłoszenie wyników nastąpi w Dniu Bociana Białego 31 maja 2019.

Zgody na udział w konkursie, przetwarzanie danych osobowych będących i inne potrzebne dokumenty do udziału dziecka w konkursie do pobrania u pani Barbary Rejek pod adresem mailowym brejek@sp118.pl

 

Z literackim poważaniem i pozdrowieniem
Barbara Rejek

 Administratorem danych osobowych jest Szkoła Podstawowa nr 118 im.płk.pil.B.Orlińskiego we Wrocławiu, ul. Bulwar Ikara 19. Kontakt do inspektora ochrony danych osobowych: inspektor@coreconsulting.pl lub CORE Consulting sp. z o.o. , ul. Z. Krasińskiego 16, 60-830 Poznań.

Menu

 


Szkoła partnerska w Indiach


Szkoły partnerskie w Anglii: