Strona główna Strefa rodzica Pracownicy Galeria Kontakt Księga gości Plan lekcji

Klub Szkól Unicef

Klub Szkół UNICEF to inicjatywa edukacyjna skupiająca te placówki i tych uczniów, którzy pragną nieść pomoc najbardziej potrzebującym dzieciom na świecie. Jesteśmy pewni, że cel ten jest bliski całej naszej szkolnej społeczności, dlatego też już od roku nasza szkoła może szczycić się przynależnością do Klubu Szkół UNICEF. Na jednym ze szkolnych korytarzy prowadzimy „Kącik UNICEF” - miejsce, w którym każdy może dowiedzieć się: czym jest UNICEF i w jaki sposób można się włączyć do organizowanych przez niego akcji. W miejscu tym można też zapoznać się z wieloma ciekawymi informacjami o ludziach z różnych zakątków świata.  

Zachęcamy wszystkich do częstego odwiedzania Kącika UNICEF oraz do śledzenia informacji o działalności naszego Klubu, które zamieszczane będą na stronie szkoły, a w przyszłości także do aktywnego włączania się w organizowane akcje. Jesteśmy pewni, że możemy na Was liczyć, w końcu Uczniom Szkoły Orlińskiego na pewno nie zabraknie odwagi, do tego, by rozpocząć zmieniać świat.

 

 Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies.

Uprzejmie informujemy, że używamy plików cookies. Korzystając z naszych stron wyrażasz zgodę na ich użycie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej szczegółów na stronie.

Menu

 


Szkoła partnerska w Indiach


Szkoły partnerskie w Anglii: