Strona główna Strefa rodzica Pracownicy Galeria Kontakt Księga gości Plan lekcji

Finał akcji "Szlachetna Paczka"

Opublikowane: 2017-12-17 Finał akcji
Szlachetna Paczka
 
W imieniu Szlachetnej Paczki dziękuję Wszystkim rodzinom SP nr 118 we Wrocławiu, które zaangażowały się w pomoc rodzinie pani Grażyny.

Główną ideą SZLACHETNEJ PACZKI jest pomagać tak, aby ludzie sami radzili sobie w życiu i wydobywać z ludzi to, co mają w sobie najpiękniejsze. Dzięki przygotowanej przez Nas pomocy – również MY, jako SP 118  wydobywamy piękno z rodziny i sprawiamy, że czuje się dla kogoś ważna. Naprawdę.

Wszystkim, którzy przyłączyli się do pomocy (w przygotowaniu prezentów, pakowaniu i rozwożeniu paczek) chciałabym przekazać podziękowania i życzenia od  obdarowanej  rodziny, jak i wolontariuszy akcji.

Ze strony wolontariuszy Szlachetnej Paczki jesteśmy ogromnie Państwu wdzięczni za czas i zaangażowanie. Prosimy również o przekazanie podziękowań wszystkim osobom zaangażowanym w zbiórkę darów dla rodziny. Duża ilość pięknie opakowanych prezentów zrobiła bardzo duże wrażenie na naszej rodzinie. Z okazji zbliżających się Świąt chcemy Państwu złożyć najserdeczniejsze życzenia. Życzymy, aby ciepło i radość, jakie dali Państwu rodzinie ze Szlachetnej Paczki wróciło do Państwa wielokroć pomnożone. Dziękujemy!
Zespół SZLACHETNEJ PACZKI

Barbara RejekWażne: Strona wykorzystuje pliki cookies.

Uprzejmie informujemy, że używamy plików cookies. Korzystając z naszych stron wyrażasz zgodę na ich użycie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej szczegółów na stronie.

Menu

 


Szkoła partnerska w Indiach


Szkoły partnerskie w Anglii: