Strona główna Strefa rodzica Galeria Kontakt Księga gości Plan lekcji RODO

Finał akcji "Szlachetna Paczka"

Opublikowane: 2017-12-17 Finał akcji
Szlachetna Paczka
 
W imieniu Szlachetnej Paczki dziękuję Wszystkim rodzinom SP nr 118 we Wrocławiu, które zaangażowały się w pomoc rodzinie pani Grażyny.

Główną ideą SZLACHETNEJ PACZKI jest pomagać tak, aby ludzie sami radzili sobie w życiu i wydobywać z ludzi to, co mają w sobie najpiękniejsze. Dzięki przygotowanej przez Nas pomocy – również MY, jako SP 118  wydobywamy piękno z rodziny i sprawiamy, że czuje się dla kogoś ważna. Naprawdę.

Wszystkim, którzy przyłączyli się do pomocy (w przygotowaniu prezentów, pakowaniu i rozwożeniu paczek) chciałabym przekazać podziękowania i życzenia od  obdarowanej  rodziny, jak i wolontariuszy akcji.

Ze strony wolontariuszy Szlachetnej Paczki jesteśmy ogromnie Państwu wdzięczni za czas i zaangażowanie. Prosimy również o przekazanie podziękowań wszystkim osobom zaangażowanym w zbiórkę darów dla rodziny. Duża ilość pięknie opakowanych prezentów zrobiła bardzo duże wrażenie na naszej rodzinie. Z okazji zbliżających się Świąt chcemy Państwu złożyć najserdeczniejsze życzenia. Życzymy, aby ciepło i radość, jakie dali Państwu rodzinie ze Szlachetnej Paczki wróciło do Państwa wielokroć pomnożone. Dziękujemy!
Zespół SZLACHETNEJ PACZKI

Barbara RejekAdministratorem danych osobowych jest Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 118 im.płk.pil.B.Orlińskiego we Wrocławiu, ul. Bulwar Ikara 19. Kontakt do inspektora ochrony danych: Tomasz Gorczycki tel.: + 48 882 714 413 adres email: tomasz.gorczycki@coreconsulting.pl

Menu

 


Szkoła partnerska w Indiach


Szkoły partnerskie w Anglii: