Strona główna Strefa rodzica Galeria Kontakt Księga gości Plan lekcji RODO

Festiwal Talentów 2019

Opublikowane: 2019-03-04 Festiwal Talentów 2019

Dnia 14 lutego 2019, z okazji 25 urodzin Naszej Szkoły, odbył się uroczysty Festiwal Talentów. Na naszej szkolnej scenie uczniowie klas 1-6 przedstawili swoje talenty śpiewacze, taneczne, sportowe, literackie, a nawet językowe. Wystąpili Ci uczniowie, którzy przez ostatnie lata uczestniczyli w różnego typu konkursach organizowanych w SP 118. Zaprezentowali się laureaci, m.in. konkursów muzycznych: Idol SP 118, You can dance, konkursu literackiego Mistrz Pióra, czy Międzynarodowego Konkursu Ekologicznego, ale także wielu innych, w których nasi uczniowie chętnie brali udział. Festiwalowe spotkanie miało charakter przeglądu, który dał możliwość przypomnienia nam wszystkim, że każdy z nas ma talent, było ono inspiracją do poszukiwania własnych zainteresowań i pasji, gdyż  z zachwytem i radością w oczach oglądaliśmy wszystkie pokazy.

Zespół ds. rozpoznawania i wspierania uzdolnień składa serdeczne gratulacje i dziękuje wszystkim uczniom SP 118 za  trud i wytrwałość w doskonaleniu się każdego dnia i pokonywaniu wszelkich przeszkód na drodze do osiągnięcia Waszych mniejszych i większych sukcesów. Podziękowania należą się również Rodzicom i Wychowawcom SP118, którzy stanowią niezawodną Podporę na ścieżce rozwijania talentów i którzy zawsze służą nam wsparciem. Szczególne podziękowania składamy Radzie  Rodziców za ustawiczne sponsorowanie nagród w konkursach odbywających się w naszej szkole.

Uczniom, Nauczycielom, Rodzicom jesteśmy ogromnie wdzięczni za wzajemne inspiracje i codzienne rozwijanie Skrzydeł Uzdolnień i Talentów w SP 118.

Zespół ds. rozpoznawania i wspierania uzdolnień SP 118


 Administratorem danych osobowych jest Szkoła Podstawowa nr 118 im.płk.pil.B.Orlińskiego we Wrocławiu, ul. Bulwar Ikara 19. Kontakt do inspektora ochrony danych osobowych: inspektor@coreconsulting.pl lub CORE Consulting sp. z o.o. , ul. Z. Krasińskiego 16, 60-830 Poznań.

Menu

 


Szkoła partnerska w Indiach


Szkoły partnerskie w Anglii: