Strona główna Strefa rodzica Galeria Kontakt Księga gości Plan lekcji RODO

Festiwal Talentów klas 0-3

Opublikowane: 2018-05-31 Festiwal Talentów klas 0-3

29 maja 2018 w naszej szkole odbył się Festiwal Talentów. Uczniowie klas 0-3 zaprezentowali swoje talenty. Spotkanie trwało 3 godziny i było podsumowaniem tegorocznych osiągnięć uczniów SP118. Niezmierna  to dla nas  radość, że uczniowie bardzo chętnie i z wielkimi sukcesami uczestniczyli w roku szkolnym 2017/2018 w różnego rodzaju konkursach. We wtorek, a także przez cały rok, nasza szkolna scena obfitowała w prezentacje piosenek, tańców, gry na  instrumentach, recytacje wierszy, pokazów akrobatycznych czy sztuk walki wschodniej, a także  wytworów artystycznych, takich jak origami czy postaci z gliny oraz wielu innych talentów naszych  uczniów. Zespół ds. rozpoznawania i wspierania uzdolnień składa serdeczne gratulacje i  podziękowania wszystkim uczniom SP 118 za  trud i wytrwałość w doskonaleniu się każdego dnia i pokonywaniu wszelkich przeszkód na drodze do osiągnięcia Waszych mniejszych i większych sukcesów. Podziękowania należą się również Rodzicom i Wychowawcom SP 118, którzy stanowią niezawodną Podporę na ścieżce rozwijania talentów i którzy w tym roku szkolnym służyli wsparciem i współpracą nam wszystkim.

Uczniom, Nauczycielom, Rodzicom jesteśmy ogromnie wdzięczni za wzajemne inspiracje i codzienne rozwijanie Skrzydeł Uzdolnień i Talentów W SP 118.

Z okazji Dnia Dziecka i na zbliżające się wakacje życzymy wszystkim dużo uśmiechu i poznawania w sobie mocnych stron. Każdy z nas ma jakiś Talent, trzeba go tylko odkryć!

 

                      Zespół ds. rozpoznawania i wspierania uzdolnień.Administratorem danych osobowych jest Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 118 im.płk.pil.B.Orlińskiego we Wrocławiu, ul. Bulwar Ikara 19. Kontakt do inspektora ochrony danych: Tomasz Gorczycki tel.: + 48 882 714 413 adres email: tomasz.gorczycki@coreconsulting.pl

Menu

 


Szkoła partnerska w Indiach


Szkoły partnerskie w Anglii: