Strona główna Strefa rodzica Galeria Kontakt Księga gości Plan lekcji RODO

eTwining

Projekt eTwinning to projekt komunikacji między uczniami z różnych krajów. W naszej szkole wspiera on projekt Erasmus+, jako narzędzie porozumiewania się uczestników projektu.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony projektu "School values shared through the sea" realizowanego na platformie eTwinning przez SP 118 oraz nasze szkoły partnerskie w Anglii: St Francis Xavier Primary School w Oldbury oraz St Joseph's Catholic Primary School w Dudley.

Strona projektu:


Platforma eTwinning umożliwia naszym uczniom bezpieczny kontakt z ich rówieśnikami z Anglii za pomocą narzędzi takich jak: zamieszczanie swoich prac na stronie projektu, zamieszczanie zdjęć i filmów, przesyłanie wiadomości, emaili, chatu.

Część informacji dostępna jest dla każdej osoby odwiedzającej stronę, jednak aby chronić prywatność uczestników, pozostała część dostępna jest tylko dla zarejestrowanych członków projektu.

W obecnym roku szkolnym z platformy eTwinning korzystają klasy, które współpracują z  klasami partnerskimi w szkołach w Anglii - 0a, 1e, 2a, 4b, 4e, 5a i 6b.
Anna Dzierżanowska-SłowikAdministratorem danych osobowych jest Szkoła Podstawowa nr 118 im.płk.pil.B.Orlińskiego we Wrocławiu, ul. Bulwar Ikara 19. Kontakt do inspektora ochrony danych osobowych: inspektor@coreconsulting.pl lub CORE Consulting sp. z o.o. , ul. Z. Krasińskiego 16, 60-830 Poznań.

Menu

 


Szkoła partnerska w Indiach


Szkoły partnerskie w Anglii: