Strona główna Strefa rodzica Pracownicy Galeria Kontakt Księga gości Plan lekcji

eTwining

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony projektu "The Cracked Jar - Across the Water" realizowanego na platformie eTwinning przez SP 118 oraz nasze szkoły partnerskie w Anglii: St Francis Xavier Primary School w Oldbury oraz St Joseph's Catholic Primary School w Dudley.

Strona projektu: http://www.etwinning.net/de/pub/connect/browse_people_schools_and_pro/profile.cfm?f=2&l=en&n=105902

eTwinning to łączenie i współpraca szkół w Europie za pośrednictwem mediów elektronicznych i promowanie szkolenia nauczycieli. Jest to edukacyjny program Unii Europejskiej, który promuje wykorzystywanie technologii informacyjno-komunikacyjnych (TIK) w szkołach europejskich.

W ramach projektu "The Cracked Jar - Across the Water" uczniowie z Anglii i Polski kontaktują się ze swoimi partnerami za pomocą e-maili, czatu internetowego oraz forum, aby wspólnie omawiać wartości zawarte w bajce Bruno Ferrero "Popękany dzban". Dzięki temu rozwijają swoje zdolności w zakresie TIK, a także uczą się tolerancji, szacunku, wiary we własne możliwości i umiejętności wykorzystywania pozytywnych stron nawet z pozoru niekorzystnych sytuacji.

Marcin BednarkiewiczWażne: Strona wykorzystuje pliki cookies.

Uprzejmie informujemy, że używamy plików cookies. Korzystając z naszych stron wyrażasz zgodę na ich użycie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej szczegółów na stronie.

Menu

 

Read about us in English


Szkoła partnerska w Indiach


Szkoły partnerskie w Anglii: