Strona główna Strefa rodzica Galeria Kontakt Księga gości Plan lekcji RODO

Dzień Chłopca w świetlicach klas I

Opublikowane: 2019-10-07 Dzień Chłopca w świetlicach klas I

30 września obchodziliśmy Dzień Chłopca. Tego dnia w świetlicach czekało na nas wiele atrakcji-  gry i zabawy przy muzyce, słodkie poczęstunki, drobne upominki i wiele, wiele innych!

W klasie 1a braliśmy udział w Próbie Siły czyli dokładnym wykonywaniu pompek, Próbie Odwagi w formie  przejścia w butach na obcasach, a także Próbie Kreatywności poprzez tworzenie fryzur koleżankom z klasy.  Chłopcy otrzymali drobne upominki i medale.

 W klasie 1c wzięliśmy udział w trzech Próbach. Próba Wiedzy w formie Quizu sprawdzała znajomość różnych damskich gadżetów i części ubioru. Próba Odwagi polegała na zjedzeniu cytryny, a w Próbie Węchu rozpoznawaliśmy różne zapachy bez podglądania - m.in kakao, kawy, cynamonu i czosnku.  Chłopcy otrzymali własnoręcznie wykonane przez Dziewczynki laurki, a na wszystkich czekały drobne słodkości. Na koniec wspólnie graliśmy w nowe gry edukacyjne.

W klasie 1e odbył się konkurs "Chłopak na medal". Chłopcy brali udział w kilku próbach : Próba Zawodnika - wykonywanie zadań sportowych, Próba Mądrości - odgadywanie zagadek, Próba Dżentelmena - zapraszanie Dziewczynek do tańca, a także Próba Siły - dmuchanie balonów oraz Próba Odwagi - przebijanie ich. Chłopcy z największą liczbą punktów zdobyli tytuł Chłopaka na Medal. Po konkursach odbyła się pyszna uczta ze zdrowymi przekąskami, które zostały przygotowane przez Rodziców i dzieci. 

Wychowawcy świetlic klas 1

Joanna KarpińskaAdministratorem danych jest Szkoła Podstawowa nr 118 im. płk. pil. Bolesława Orlińskiego we Wrocławiu, ul. Bulwar Ikara 19, 54-130 Wrocław. Kontakt do naszego inspektora ochrony danych: Tomasz Grzybowski, inspektor@coreconsulting.pl lub CORE Consulting sp. z o.o., ul. Wyłom 16, 61-671 Poznań. Szczegółowe informacje o regułach przetwarzania danych związanych z prowadzoną korespondencją e-mail znajdzie Pan/Pani na www.sp118.pl.

Menu

 


Szkoła partnerska w Indiach


Szkoły partnerskie w Anglii: