Strona główna Strefa rodzica Galeria Kontakt Księga gości Plan lekcji RODO

21 Listopada 2019 - Dzień Życzliwości

Opublikowane: 2019-10-28 21 Listopada 2019 - Dzień Życzliwości

Z okazji zbliżającego się Dnia Życzliwości zapraszamy uczniów klas 1-5 do wzięcia udziału w konkursach:

1. Konkurs recytatorski wierszy o Wrocławiu i jego krasnalach dla klas 1-2.

Zgłoszenie do konkursu (do 15 listopada 2019) proszę kierować do p. Barbary Rejek na adres mailowy brejek@sp118.pl - powinno ono zawierać imię i nazwisko uczestnika, klasę, tytuł i autora recytowanego wiersza, zgodę/brak zgody na wykorzystanie wizerunku dziecka na potrzeby konkursu.

Pisemne zgody na udział dziecka w konkursie i wykorzystanie jego wizerunku na potrzeby konkursu prosimy dostarczyć do wychowawców świetlic.

Konkurs odbędzie się 19 listopada 2019 roku o godz. 11.00.

Serdecznie polecamy wybór wrocławskich wierszy z książki „Wyjątkowe wrocławskie krasnale", napisanej przez uczniów naszej szkoły z okazji jubileuszu 25-lecia jej istnienia. W  tomiku znalazły się prace wyróżnione w konkursie "Mistrz Pióra 2019".  Zainteresowanych przesłaniem książki w formie elektronicznej prosimy o kontakt z panią Barbara Rejek. (brejek@ sp118.pl

 

2. Konkurs plastyczny „Wrocławskie krasnale popierają Sprawiedliwy Handel” dla klas 3-5

Pracę wykonaną dowolną techniką plastyczno-techniczną, w dowolnym formacie, przedstawiającą jednego z wrocławskich krasnoludków - promującego wybrany produkt z logo Fair Tarde, podpisane imieniem i nazwiskiem ucznia, należy dostarczyć do p. Barbara Rejek do sali s.1, do 15 listopada 2019.

Do pracy prosimy dołączyć zgodę na udział w konkursie i wykorzystanie wizerunku dziecka na potrzeby konkursu.

Ogłoszenie wyników nastąpi w Dniu Życzliwości w sali s.1 o godz. 7.45.

Wystawa prac w sali s.1 w dniach 21-29 listopada 2019.

Zapraszamy w godzinach 7.00-11.00.

 

3. Konkurs plastyczny dla grup świetlicowych na najlepszy plakat (jeden od grupy) zachęcający do bycia życzliwym, z tegorocznym hasłem: „Życzliwie, blisko, razem” i/lub z ideą projektu „Wrocławski świat małych pomocników” zachęcająca wrocławian do zakupu produktów z logo Fair Trade.

Prace proszę umieścić w Dniu Życzliwości na drzwiach sal świetlicowych.

 

Z wrocławskim, życzliwym uśmiechem - Barbara Rejek

i Agnieszka Masłyka

 Administratorem danych jest Szkoła Podstawowa nr 118 im. płk. pil. Bolesława Orlińskiego we Wrocławiu, ul. Bulwar Ikara 19, 54-130 Wrocław. Kontakt do naszego inspektora ochrony danych: Tomasz Grzybowski, inspektor@coreconsulting.pl lub CORE Consulting sp. z o.o., ul. Wyłom 16, 61-671 Poznań. Szczegółowe informacje o regułach przetwarzania danych związanych z prowadzoną korespondencją e-mail znajdzie Pan/Pani na www.sp118.pl.

Menu

 


Szkoła partnerska w Indiach


Szkoły partnerskie w Anglii: